Eko Park Zadębie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezELIN-GESLAN Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Eko Park Zadębie dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A2
5
163,22 m²
288 m2
A6
5
163,22 m²
281 m2

Opis Inwestycji

Osiedle przy ul. Strobowskiej w Skierniewicach to najwyższej klasy design w zaciszu zieleni.DZIĘKI BLISKIEMU SĄSIEDZTWU AUTOSTRADY WOLNOŚCI (A2), DOJAZD DO WARSZAWY ZAJMUJE OKOŁO 60 MINUT.Inwestycję zaprojektowano z troską o detale wedle oryginalnego projektu, to idealne miejsce do wypoczynku oraz aktywnego trybu życia, tutaj zwolnisz tępo i będziesz mógł się cieszyć zieloną okolicą, wybrać się na spacer, rower lub pobiegać.Na osiedlu zaprojektowano wspólne tereny wypoczynkowe i rekreacyjne, gdzie znajdzie się m.in. plac zabaw dla dzieci oraz aleje spacerowe. Osiedle jest doskonale skomunikowane z każdym punktem miasta, a jeśli masz ochotę na dalszą podróż w 15 minut znajdziesz się na węźle autostrady A2 – Nieborów.Domy mają bardzo oryginalną i atrakcyjną architekturę. Każdy z domów posiadać będzie działkę dającą poczucie prywatności i intymności. Wysoki standard wykończenia, nowoczesna bryła, szczególna dbałość o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne, zapewnią poczucie komfortu, wygody i luksusu.Teren osiedla będzie w całości ogrodzony i oświetlony wraz z kontrolą dostępu wyłącznie dla mieszkańców. Poszczególne zespoły zabudowy zorganizowane będą wzdłuż wewnętrznej drogi osiedlowej. Mieszkańcy będą mieć pełne poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie będą mogli swobodnie korzystać z dogodności, jakie stwarza okolica.Nasz projekt ma na celu jeszcze lepiej sprostać Państwa wymaganiom i spełniać marzenia o idealnym domu dostosowanym do Państwa indywidualnych potrzeb.Etap IEtap pierwszy obejmuję realizację łącznie 27 jednostek mieszkalnych w tym 25 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domy jednorodzinne wolnostojące.Etap IIEtap drugi będzie realizowany po zamknięciu oraz rozliczeniu etapu pierwszego i będzie obejmował realizację 24 jednostek mieszkalnych w tym 22 domy w zabudowie szeregowej oraz 2 domy wolnostojące.Klienci decydujący się na zakup jeszcze na etapie realizacji budowy będą mogli wybrać spośród kilku wariantów jeśli chodzi o powierzchnię użytkową jak również o układ funkcjonalny pomieszczeń.Wirtualny spacer po domu pokazowym:http://tituto.com/projects/osiedle-strobowska/https://tituto.com/projects/osiedle-strobowska-etap-2https://tituto.com/projects/osiedle-strobowska-etap-1

Inwestycja Eko Park Zadębie znajduje się w Skierniewicach, ul. Strobowska 38 (28.1 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez dewelopera ELIN-GESLAN Sp. z o.o..

Inwestycja Eko Park Zadębie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów w tym 2 domów typu dom wolnostojący, 18 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Eko Park Zadębie pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 163 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 163 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ELIN-GESLAN Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wszystkie instalacje i media. Elektryka z osprzętem, kotłownia Buderus (piec i zasobnik), ogrzewanie podłogowe w całym domu, okna 3-szybowe, brama z napędem, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, drzwi wejściowe do budynku. (brak parapetów i drzwi wewnętrznych, podłóg, białego montażu, okładzin schodów i tarasów, zagospodarowania ogrodu).
Konstrukcja budynku
Tradycyjna murowana
Dach
Płaski kryty 2 x papą ocieplony 20cm pianą PUR wykonaną przez firmę Pluimers.
Elewacja
Tynk mineralny Kreisel + mozajka (ocieplenie 15 cm)
Stolarka okienna
Krispol okna 3-szybowe Okna FEN 82 to połączenie optymalnej konstrukcji ram i skrzydeł, przemyślanego systemu uszczelek oraz 3-szybowych, energooszczędnych pakietów, które pozwalają na znaczącą redukcję strat ciepła i osiągnięcie współczynnika Uw=0,72 W/m²K. To sprawia, że okna FEN 82 doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach. System okienny FEN 82 to stabilna konstrukcja z dobrą izolacją akustyczną. W oknach stosujemy energooszczędne 3-szybowe pakiety z grubością szklenia do 48 mm oraz możliwością zastosowania niskoemisyjnych szyb ECLAZ.
Drzwi zewnętrzne
DOMILAS PASSIVE 8CM DZP w systemie przylgowym, zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach, ocieplone, wzmocnione stalą, 2 zamki bolcowe, bolce antywyważeniowe, aluminiowa nakładka na próg.
Balkony
Balustrady stal ocynkowana malowana proszkowo, taras przygotowany pod płytki (hydroizolacja)
Posadzka
Z miksokreta
Ściany
Porotherm Wienerberger nośne 25cm i działowe 12cm
Sufity
Strop wylewny, Tynk gipsowy parter, płyta KG na stelażu kżywowym piętro
Parapety zewnętrzne
Blacha
Parapety wewnętrzne
Brak
Instalacje
Woda, CO, Kanalizacja, ITTV, Alarmowa, Gaz (do kotłowni), Elekktryka
Ogrzewanie
Gazowe - kotłownia Buderus (piec + zasobnik 120L)
Wentylacja
Grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
Brak
Wyposażenie kuchni
Brak
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 163 m2.
Powierzchnie działek:od 281 do 288 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Eko Park Zadębie

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. Odległości do każdego z miast) na powierzchni 36 km. kw., z liczbą mieszkańców wahającą się w okolicy 50 tys. osób. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu dwie szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

Komunikacja

Skierniewice to 50-tysięczne miasto położone w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Doskonała komunikacja to również tutejsza kolej, drogi szybkiego ruchu i miejskie autobusy. Dodatkowo miasto jest pięknie położone wśród lasów i Parku Krajobrazowego. Uroda Skierniewic to też liczne zabytki z zespołem pałacowym na czele. Miłośnicy zakupów mogą wybierać spośród kilkunastu supermarketów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Eko Park Zadębie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Eko Park Zadębie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strobowska 36.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Eko Park Zadębie w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.02.2018

Data aktualizacji: 18.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie