Mieszkania Oborniki Śląskie

Oferta archiwalna

Oborniki Śląskie, ul. Grunwaldzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkania Oborniki Śląskie

4 zdjęcia

Mieszkania Oborniki Śląskie
Mieszkania Oborniki Śląskie
Mieszkania Oborniki Śląskie
Mieszkania Oborniki Śląskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny - Oborniki Śl. rejon ulicy Grunwaldzkiej.

W czterokondygnacyjnym wielorodzinnym budynku znajdą się mieszkania o powierzchniach od 30 do 65 m2. Będzie to dwadzieścia sześć mieszkań - podzielonych na dwie klatki schodowe oraz osiem garaży w części parteru od strony północnej budynku. Dla pozostałych mieszkań zaprojektowane są miejsca postojowe przed budynkiem. Lokalizacja osiedla jest idealna dla osób, które aktywnie lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, ponieważ w okolicy są tereny rekreacyjne. Dzięki nowoczesnemu projektowi mieszkania są funkcjonalne każde z balkonem lub ogródkiem.

Budowa realizowana jest w systemie tradycyjnym. Mury z bloczków silikatowych. Dach z gontu papowego na pełnym deskowaniu, ocieplony wełną mineralną. Elewacja ocieplona styropianem FS 15 i pomalowana zgodnie z kolorystyką projektu.

Okolica, w którym powstaje osiedle sprzyja przyszłym mieszkańcom zapewniając ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta ponieważ jest w sąsiedztwie zwartego kompleksu leśnego, okalającego miasto od strony zachodniej. U zbiegu głównej ulicy osiedlowej z nowoprojektowana drogą wewnetrzną, przewidowaną docelowo do obsługi komunikacyjnej planowanego na tym obszarze dużego osiedla domów jednorodzinnych. Teren nieznacznie wzniesiony względem drogi głównej. W niewielkiej odległości nowy łącznik komunikacyjny z trasą prowadzącą w kierunku Wrocławia.

Inwestycja Mieszkania Oborniki Śląskie znajduje się w Obornikach Śląskich, ul. Grunwaldzka null (9.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez ELASBUD Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Mieszkania Oborniki Śląskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Oborniki Śląskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELASBUD Sp. z o.o. sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Oborniki Śląskie to miasto o powierzchni ponad 14 km2, które usytuowane jest w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Miasto leży w odległości zaledwie 23 km od Wrocławia i 10 km od siedziby powiatu – Trzebnicy. Okoliczny pejzaż, na który składają się: Góry Kocie, Wzgórza Trzebnickie oraz sosnowe lasy, decyduje o uzdrowiskowym klimacie miasta-ogrodu, w którym zlokalizowane są liczne sanatoria i pensjonaty. Wśród architektury wyróżnia się zabytkowy zespół sanatoryjny wraz z parkiem zdrojowym, natomiast zabudowę mieszkaniową dla blisko 9 tys. osób stanowią: wille, kamienice i domy jednorodzinne. Do walorów miasta i jego okolic należą: Park Grzybek, Port Uraz, odkryty basen, a także ośrodki i gospodarstwa wypoczynkowe udostępniające kąpieliska czy oferujące naukę jazdy konnej. W Obornikach funkcjonują niewielkie zakłady produkcyjne, min. spożywcze i przetwórcze.

Komunikacja

W Obornikach Śląskich krzyżują się dwie arterie wojewódzkie: droga nr 340 w orientacji wschód – zachód, czyli Oleśnica – Ścinawa oraz droga nr 342 w orientacji północ – południe, czyli Wrocław – Strupina. Atutem lokalizacji jest niewielka odległość od Wrocławia, do którego można dojechać w zaledwie 25 minut, podróżując pociągiem lub w ok. 30 min., wybierając auto. Prócz pociągów i autobusów PKS, które kursują poza miasto, funkcjonuje również komunikacja miejska obsługiwana przez minibusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania Oborniki Śląskie?

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: