Mników Zielona Dolina

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezECOVILLAGE

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Mników Zielona Dolina

Inwestycja MNIKÓW ZIELONA DOLINA to Osiedle domów jednorodzinnych, które w swojej idei ma zapewnić Mieszkańcom przestrzeń do życia w ciszy spokoju i zieleni.Obecnie w sprzedaży jest I i II etap osiedla:I etap – już zrealizowany obejmował budowę 3 domów. Obecnie w sprzedaży domy:D1 – dom pokazowy- wykończony pod klucz w wysokim standardzie, z pełnym wyposażeniem – rozbudowany o system rekuperacji z klimatyzacją pasywną, instalację SMART HOME, rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym orazD2 – w standardzie deweloperskim, z rekuperacją, roletami zewnętrznymi z napędem elektrycznym, instalacją oraz modułem sterującym do Smart Home.II etap – obejmuje budowę 7 domów. Termin zakończenia prac budowlanych – wrzesień 2020 roku, planowany termin przeniesienia własności IV kw 2020 roku. Domy mogą być rozbudowane o dodatkowe pakiety takie jak: rekuperacja, klimatyzacja, SMART HOME, rolety zewnętrzne, dodatkowe ocieplenie poddasza.Każdy z domów jest ogrzewany za pomocą pompy ciepła i nią może być klimatyzowany, zostały zastosowane okna aluminiowe 3 szybowe.Tereny działek zostaną wyplantowane i zasiane trawą, z podjazdami, z ogrodzeniem z betonu architektonicznego z panelami a kolorze antracytu od frontu działki. Wszystkie zastosowane rozwiązania i materiały mają na celu obniżenie kosztów utrzymania, podniesienie standardu i komfortu życia.Na wiosnę rozpoczniemy budowę boiska oraz placu zabaw. Wraz z budową kolejnych etapów osiedla jest przewidziana budowa budynków komercyjnych z przeznaczeniem pod działalność tj. przedszkole/żłobek, sklep, bistro.Obszar docelowo ma obejmować powierzchnię 17ha, a do chwili obecnej zasadzono 30tyś. drzew. Najważniejszą dla nas WARTOŚCIĄ jest przestrzeń. Przestrzeń do życia rodzinnego, do wypoczynku i rekreacji. Przestrzeń gwarantują działki, których minimalna powierzchnia to, 700m2.Przygotowaliśmy DOM POKAZOWY, który jest do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zapraszamy do MNIKOWA.

Inwestycja Mników Zielona Dolina znajduje się w Mnikowie, Mników (5.3 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera ECOVILLAGE.

Inwestycja Mników Zielona Dolina jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 9 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Mników Zielona Dolina pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 141 do 162 metrów kwadratowych w cenie od 865 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ECOVILLAGE przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaż jednostanowiskowy + 2 miejsca zewnętrzne na podjeździe.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, klimatyzacja, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mników Zielona Dolina

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nic budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Data publikacji: 20.08.2019

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie