Mników Zielona Dolina etap III

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ECOVILLAGE

krakowski, Mników, ul. Mników 587
Ceny od: 7 222 zł brutto/m2
Mników Zielona Dolina etap III

26 zdjęć

Mników Zielona Dolina etap III
Mników Zielona Dolina etap III
Mników Zielona Dolina etap III
Mników Zielona Dolina etap III

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Mników Zielona Dolina etap III dostępnych jest 30 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Mników Zielona Dolina etap III logo

Po wielu miesiącach prac z architektami z połączonych pracowni Matik studio i ArDe studio opracowaliśmy 6 projektów domów, z których do aktualnej realizacji wybraliśmy 4 najciekawsze projekty.

Każdy projekt oprócz ciekawej architektury ma tarasy i podcienia tak sprawdzające się w ciepłe letnie wieczory. Każdy dom ma wewnętrzną oranżerię wysoką na dwie kondygnacje lub otwartą przestrzeń w salonie albo jadalni.

Wysokość kondygnacji oscyluje wokół 3 metrów co w połączeniu z dużymi przeszkleniami otwiera dom na piękny ogród, wpuszcza światło i sprawia niesamowite wrażenie. Wrażenie spotęgowane istniejącą już roślinnością i szpalerami drzew wyższymi niż budynki. 30 domów w tym etapie, 30 różnych działek o powierzchni od 8 do 15 arów daje wielką możliwość wyboru.

Wczesne podpisanie umowy rezerwacyjnej da Państwu możliwość wyboru spośród trzech wariantów układu pomieszczeń dla każdego domu. Zakładamy, że od momentu podpisania umowy deweloperskiej oddamy Państwu dom w mniej niż rok a już znacznie wcześniej będzie możliwość pracy z architektem wnętrz i zamawianie elementów wyposażenia, na które czeka się najdłużej.

Każdy dom posiadać będzie założony trawnik, żywopłoty wzdłuż trzech boków (bez frontu), zbiornik na deszczówkę o pojemności 3000 l z dodatkowym drenażem dla rozprowadzenia nadmiaru wody. Wyprowadzenia prądu na zewnątrz budynku do ewentualnego podświetlenia ogrodu i zasilania pompy w zbiorniku na deszczówkę (pompa nie jest w cenie).

Ogrodzenie frontowe z betonu i paneli zgodnie z projektami architektów, brama wjazdowa + furtka. Ogrodzenie boczne z paneli z drutu ocynkowanego powlekanego PCV.

Droga przed domem z jednej strony z chodnikiem, drzewami i niską roślinnością. Druga strona drogi będzie zagospodarowana samą zielenią.

Inwestycja Mników Zielona Dolina etap III znajduje się w Mnikowie, ul. Mników 587 (5.3 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera ECOVILLAGE.

Inwestycja Mników Zielona Dolina etap III jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów w tym 30 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Mników Zielona Dolina etap III pozostało na sprzedaż 30 nowych domów o powierzchniach od 182 do 286 metrów kwadratowych w cenie od 159 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 182 do 199 m2 w cenie od 159 000 zł (13 domów)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 243 do 286 m2 w cenie od 1 755 000 zł (17 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ECOVILLAGE przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 264 do 309 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- Podjazd będzie wykonany z kostki betonowej z obrzeżami ogrodowymi - Każdy dom ma podgląd na bramę wjazdową (posiada ona czytnik tablic rejestracyjnych) oraz plac zabaw

Elewacja

- Elewacja zewnętrzna z tynku standardowego, tynku szlachetnego i paneli elewacyjnych w zależności od projektu architektonicznego (proporcje materiałów i kolorystyka)

Stolarka okienna

- Stolarka aluminiowa z potrójnymi szybami

Ogrzewanie

- Ogrzewanie podłogowe zasilane poprzez pompę ciepła, rekuperację mechaniczną, instalację przygotowaną pod montaż fotowoltaiki i przygotowaną pod system Smart Home

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 30 domów w tym 30 domów typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów:
od 182 do 286 m².
Powierzchnie działek:
od 286 do 1523 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 159 000 do 2 490 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 222 do 8 706 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Data publikacji: 26.03.2021
Data aktualizacji: 26.03.2021
Mników Zielona Dolina etap III logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wodna 2D, 30-556 Kraków

Spotkania tylko po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: