Domy bezczynszowe energooszczędne

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezECOKLIMAT

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Polana Park(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż zgierski, Aleksandrów Łódzki, ul. Klonowa (3.8 km od Łodzi)
  Ceny od: 3 759 brutto/m2
  Polana Park
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 125 m2
  Liczba pokoi: 4
  Polana Park

Opis Inwestycji

Oferujemy energooszczędne domy dwupoziomowe w zabudowie szeregowej do 90m2 wraz z ogrodem .Termin oddania III kwartał 2019 r.Jest to technologia szwedzka, droższa od tradycyjnej-murowanej. Niskie koszty ogrzewania!Wysoka jakość materiałów.Konstrukcja dachu ze szwedzkiego drewna.Inwestycja zlokalizowana jest w Rudzie Bugaj ul. Jana III Sobieskiego.Do Aleksandrowa Łódzkiego około 10minut na pieszo.Kameralne osiedle, tylko 7 domów. W okolicy lasy, łąki i niska zabudowa jednorodzinna.Z salonu widok na przepiękne, stare dęby i inne drzewa.Po jednej stronie dzialki tereny zalesione.Cisza, spokoj, natura a dodatkowo blisko do centrum Aleksandrowa Lodzkiego.Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, gabinet, wc, przedpokój oraz hol.Dwa pokoje 1os. , sypialnia 2 os. z garderobą i łazienka sprawiają, że piętro staje się częścią sypialnianą.Wszystkie domy zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności układów pomieszczeń.Idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi lub par planujących założyć rodzinę, którzy szukają 3,4 lub 5-pokojowego domu z własnym ogrodem w przystępnej cenie.Ilość pomieszczeń:Parter:- salon z aneksem kuchennym 28,50 m2- gabinet 7,5m2- wc 1,6 m2- przedpokój 4,10 m2- hol 3,6 m2Piętro:- sypialnia 2 os. z garderobą 12,5m2- pokój 1 os. 9,6 m2- pokój 1 os. 9,4 m2- łazienka 4,3 m2- hol 3,9m2- pomieszczenie techniczne 1,5m2W ramach zakupu oferujemy Państwu bezpłatną obsługę kredytową!!!ZAPRASZAMY :)W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!

Inwestycja Domy bezczynszowe energooszczędne znajduje się w Rudzie-Bugaju, ul. Jana Sobieskiego (3.3 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera ECOKLIMAT.

Inwestycja Domy bezczynszowe energooszczędne została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy bezczynszowe energooszczędne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 90 metrów kwadratowych w cenie od 349 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ECOKLIMAT przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Domy bezczynszowe energooszczędne

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Data publikacji: 31.05.2019

Data aktualizacji: 03.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie