Grota 111

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEcho Investment S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkaniowy Grota 111 obejmuje 3 etapy inwestycji.Ostatni etap inwestycji jest w trakcie realizacji. W ofercie znajdują się tu 53 mieszkania 1-3 pokojowe o powierzchni od 27 do 86 m2. Istnieje możliwość zmiany układu mieszkania i dostosowania go do swoich potrzeb. Lokale, które znajdują się na parterze, posiadają ogródki, natomiast mieszkania na wyższych piętrach mają przestronne balkony. Dowiedz się więcej na: grota111.pl

Inwestycja Grota 111 znajduje się na Wojszycach, ul. Grota Roweckiego 111 (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Inwestycja Grota 111 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Grota 111 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 58 metrów kwadratowych.

Deweloper Echo Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 257 do 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grota 111

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grota 111 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Grota 111 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oboźna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grota 111 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 390 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 390 m, Szkoła Podstawowa Nr 34 w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grota 111 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grota 111 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Family Market, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grota 111 w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.03.2019

Data aktualizacji: 05.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie