Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kwartet

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kalinowa, oferowane bezpośrednio przez

Domo Sp. z o.o.

gdański, Kleszczewko, ul. Kalinowa 83

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

KwartetKwartet

4 zdjęcia

Kwartet
Kwartet
Kwartet
Kwartet

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 40 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Kwartet to inwestycja zlokalizowana w Kleszczewku nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Projekt obejmuje 20 budynków, które wyglądem przypominają bliźniacze domy. Kleszczewko jest świetną lokalizacją z dwóch powodów – od obwodnicy Trójmiasta dzieli nas 15 minut drogi autem, a tereny zielone dookoła pozwalają odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie fakt, że w domach osiedla Kwartet na parterze znajdzie się część dzienna w postaci salonu z kuchnią, jadalnią i natomiast na piętrze przygotujemy przestronne trzy pokoje oraz łazienkę. Taki podział pozwoli na rozgraniczenie przestrzeni kojarzonej z aktywnym spędzaniem czasu od miejsca przeznaczonego do odpoczynku.

Każdy z budynków kameralnego osiedla Kwartet jest podzielony na cztery domy o powierzchni użytkowej 100 m2 z własnym garażem i działką o wielkości ok. 300 m2. Tutaj ponownie warto zwrócić uwagę na względy lokalizacyjne, a mianowicie miejscowość Kleszczewko. Dom na sprzedaż od kolejnych dzieli odległość zapewniająca prywatność, co nie byłoby możliwe do zrealizowania w ścisłym centrum miasta. Swoistym “buforem bezpieczeństwa”, jeśli weźmiemy pod uwagę poziom hałasu, są natomiast garaże, które dodatkowo oddzielają od siebie poszczególne budynki.

Tradycyjnie już przygotowywany przez nas projekt charakteryzuje się także niebanalną architekturą i dbałością o najwyższy standard wykończenia. Każdy z domów osiedla Kwartet nawiązuje stylem do nowoczesnych budynków europejskich, co na pewno spodoba się osobom ceniącym sobie względy estetyczne. Dzięki licznym przeszklonym drzwiom i ścianom każdy dom na sprzedaż w Kleszczewku będzie także bardzo dobrze oświetlony, co docenią fani jasnych pomieszczeń. Inwestycja bez wątpienia przypadnie do gustu także minimalistom, ponieważ prosta forma to jedna z cech charakterystycznych osiedla Kwartet.

Inwestycja Kwartet znajduje się w Kleszczewku, ul. Kalinowa 83 (8.4 km od Gdańska), została zrealizowana przez Domo Sp. z o.o.

Inwestycja Kwartet została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kwartet nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domo Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kwartet?

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwartet mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1926 metrów od inwestycji Kwartet znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Różyny.

Data publikacji: 30.10.2023
Data aktualizacji: 17.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023