Kąty Wrocławskie Platinium

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sikorskiego, oferowane bezpośrednio przez DOMEX-BUD S.A.

wrocławski, Kąty Wrocławskie, ul. Sikorskiego 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Kąty Wrocławskie Platinium

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

W samym sercu Kątów Wrocławskich, tuż obok Rynku przy ulicy Sikorskiego 6 powstanie prestiżowy budynek mieszkalno – usługowy. Projekt zakłada realizację budynku o wyrazistym stylu, który będzie harmonijną kontynuacją istniejącej zabudowy kamienicznej i utworzy nową, urozmaiconą kolorystycznie pierzeję ulicy Sikorskiego.Na poszczególnych kondygnacjach przewiduje się:Parter: centralnie zlokalizowane wejście do części mieszkalnej, pomieszczenie usługowe w skrzydłachI Piętro: klatka schodowa, pomieszczenia usługoweII Piętro: część mieszkalna (dwa mieszkania dwupokojowe i dwa mieszkania jednopokojowe)Poddasze: część mieszkalna (dwa mieszkania trzy pokojowe)Dodatkowe informacje:Pomieszczenia na poziomie parteru są dostępne dla osób niepełnosprawnych.Parkowanie wzdłuż ulicy Sikorskiego. Przewidziano również możliwość wjazdu i parkowania samochodów na terenie działki.Rozpoczęcie inwestycji II/III kw. 2011Zakończenie inwestycji IV kw. 2012

Inwestycja Kąty Wrocławskie Platinium znajduje się w Kątach Wrocławskich, ul. Sikorskiego 6 (9.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez DOMEX-BUD S.A.

Inwestycja Kąty Wrocławskie Platinium została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli DOMEX-BUD S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miasto Kąty Wrocławskie zajmuje powierzchnię ponad 6 km2 i usytuowane jest w województwie dolnośląskim, w odległości 22 km na południowy zachód od Wrocławia. Atutem lokalizacji są walory pejzażowe i rekreacyjne okolic: Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy, Adrenalina Park w dolinie Strzegomki, Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Wektory, a także zabytkowe kompleksy pałacowo-parkowe, np. Pałac w Krobielowicach z parkiem, stawem, polem golfowym, hotelem i restauracją. W mieście rozwijają się usługi i handel, zaś w jego zachodniej części powstają nowe zakłady produkcyjne. Zabudowę mieszkaniową dla ok. 6 tys. mieszkańców stanowią: domy wielorodzinne w części północnej, a w części południowej – jednorodzinne i szeregowe. Park Miejski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu to strefy rozrywki, wypoczynku i sportu.

Komunikacja

Kąty Wrocławskie są doskonale skomunikowane z oddalonym o 22 km Wrocławiem, do którego można dojechać drogami wojewódzkimi: nr 347 i nr 362 w zaledwie 30 minut. Przez miasto przebiegają także: droga wojewódzka nr 346 (Środa Śląska – Godzikowice koło Oławy), trasa europejska E67, autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Lubawka przy granicy z Czechami). W mieście kursują autobusy komunikacji prywatnej, a także autobusy PKS i pociągi, zaś atutem lokalizacji jest bliskość międzynarodowego portu lotniczego Wrocław – Strachowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. ELŻBIETY w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego w odległości 370 m, NZOZ SALUS w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 60 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kąty Wrocławskie Platinium w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Stadion miejski, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: