Blue Sky

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Łużycka, oferowane bezpośrednio przez

Domena Projekt

warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Łużycka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Blue Sky

5 zdjęć

Blue Sky
Blue Sky
Blue Sky
Blue Sky

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 15 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

BLUE SKY - to nowa inwestycja pracowni projektowej "Domeny - Projekt" realizowana w Łomiankach przy ul. Łużyckiej 17 Osiedle składać się będzie z 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych , wolnostojących z dwustanowiskowymi garażami. Osiedle będzie stanowiło zamknięty kompleks z wewnętrznymi, oświetlonymi drogami osiedlowymi o szerokości 6m. Będzie ono dostępne wyłącznie dla jego mieszkańców, dla ich bezpieczeństwa zostanie ogrodzone, a przy bramie wjazdowej zamontowane zostaną domofony. Budynki zostaną wykonane w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. INFRASTRUKTURA: 1. ogrodzenie osiedla wykonane zostanie z elementów panelowych wys. 150cm, panele i słupki ocynkowane i lakierowane proszkowo w kolorze szarym 2. ogrodzenie wewnętrzne pomiędzy budynkami wykonane zostanie z elementów panelowych wys. 130cm, panele i słupki ocynkowane i lakierowane proszkowo w kolorze szarym 3. ogrodzenie frontowe od strony dróg wewnętrznych wys. 130cm, wykonane zostanie na podmurówce z osadzonymi słupkami i wypełnieniem elementami panelowymi. Wszystkie elementy ocynkowane i lakierowane proszkowo w kolorze szarym 4. brama główna, wjazdowa na osiedle- dwuskrzydłowa , na pilota 5. brama przy posesjach - przesuwana szer. 4,0m i furtka o szer. 90cm, ocynkowane, lakierowane proszkowo w kolorze szarym • Utwardzenia 1. kostką - schody zewnętrzne, chodnik do drzwi wejściowych i podjazd do garażu ( tarasy każdy klient wykonuje we własnym zakresie) • Droga wewnętrzna Droga osiedlowa wewnętrzna "sięgacz" o szerokości 6m w tym dwa chodniki po obu stronach szer. 1m. • Media Budynki podłączone zostaną do: 1/ sieci wodociągowej miejskiej 2/ szamba szczelnego zlokalizowanego na własnej działce 3/ sieci gazowej 4/ sieci energetycznej

Konstrukcja budynku

technologia murowana, • ściany konstrukcyjne z Porothermu • ścianki działowe z Porothermu • strop nad parterem - żelbetowy, monolityczny • strop nad piętrem - tworzy dolny pas więźby dachowej. • więźba dachowa - konstrukcja drewniana, izolacja wiatrowa z folii TYVEK Du Pont - membrana, pokrycie dachowe - dachówka ceramiczną BOGEN PLANO 11 ANGOBA kolor szary łupek

Dach

dachówka ceramiczna płaska BOGEN PLANO 11 ANGOBA kolor szary łupek

Elewacja

ocieplenie budynku styropian grubości 20cm (Organika fasada), z położeniem tynku cienkowarstwowego, silikatowo-silikonowego zastosowano płyty elewacyjne z betonu architektonicznego

Stolarka okienna

okna 3 szybowe z ciepłymi ramki międzyszybowymi, profil VEKA SOFTLINE 82mm, 6 komorowy, system 3 uszczelkowy

Drzwi zewnętrzne

stolarka drzwiowa - drzwi zewnętrze -drewniane malowane firmy AGMAR ocieplane, sosnowe Model MIRA z doświetlem górnym i bez frezowanych kwadratów, Szyba w skrzydle i w doświetlu górnym REFLEX. Próg drewniany + osłonki aluminiowe na próg, Trzy zawiasy , wręg antywyważeniowy, dwa niezależne zamki, klamka ZEUS + dwie wkładki patentowe.

Balkony

Balkony , tarasy

Posadzka

posadzki parteru części mieszkalnej z izolacją p/wilgociową i cieplną styropianem gr. 12cm oraz piętra izolacją cieplną ze styropianu gr. 4 cm

Ściany

z pustaków ceramicznych Porotherm 25

Sufity

Sufit nad parterem- strop żelbetowy nap parterem montaż płyty k/g, p/poż 1x na stelażu metalowym. Izolacja w poziomie stropu piętra gr. 30cm wełny mineralnej ROCKWOOL

Parapety zewnętrzne

parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej

Parapety wewnętrzne

element wyposażenia wnętrz

Instalacje

instalacje wewnętrzne: elektryczna, gazowa, teletechniczna, alarmowa, kamery, CO – podłogowe na parterze , łazienki na piętrze w pozostałych pomieszczeniach grzejniki.

Ogrzewanie

gazowe, na parterze i łazienka na piętrze podłogowe , na piętrze grzejniki grzejniki płytowe Sterlad lub Purmo - płyta standard z wyliczenia powierzchniowego pomieszczeń kolor RAL 9016 Piec - VIESSMANN: Vitodens 100 19kW + 120litr zasobnik na ciepłą wodę

Wentylacja

grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

Możliwość zamówienia robót wykończeniowych

Wyposażenie kuchni

Możliwość zamówienia robót wykończeniowych

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

BLUE SKY – to nowa inwestycja pracowni projektowej „Domena – Projekt” realizowana w Łomiankach przy ul. Łużyckiej 17

Osiedle składać się będzie z 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych , wolnostojących z dwustanowiskowymi garażami.

Osiedle będzie stanowiło zamknięty kompleks z wewnętrznymi, oświetlonymi drogami osiedlowymi o szerokości 6m. Będzie ono dostępne wyłącznie dla jego mieszkańców, dla ich bezpieczeństwa zostanie ogrodzone, a przy bramie wjazdowej zamontowane zostaną domofony. Budynki zostaną wykonane w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie.

Inwestycja Blue Sky znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Łużycka (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Domena Projekt.

Inwestycja Blue Sky została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Blue Sky nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domena Projekt nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Blue Sky?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Blue Sky w odległości 580 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2017
Data aktualizacji: 28.06.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: