Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Kolejowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kolejowa, oferowane bezpośrednio przez

Domena Development

Radzymin, ul. Kolejowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle KolejowaOsiedle Kolejowa

9 zdjęć

Osiedle Kolejowa
Osiedle Kolejowa
Osiedle Kolejowa
Osiedle Kolejowa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 18 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : przed domem

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Kolejowa to przede wszystkim doskonała lokalizacja. Stacja PKP Radzymin znajduje się jedyne 100m od osiedla. Do najbliższego supermarketu spacer zajmie nam kilka minut, a od centrum handlowego i głównego rynku dzieli je mniej niż kilometr.

Na osiedlu Kolejowa znajdzie się 18 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Każdy lokal składa się z parteru z salonem, aneksem kuchennym oraz toaletą, piętra z dwiema sypialniami, a także poddasza do własnej aranżacji, gdzie można wydzielić jedną większą lub dwie mniejsze sypialnie oraz dodatkową łazienkę. Całkowita powierzchnia mieszkalna, to ok. 100m2 (przy zagospodarowaniu poddasza) Do każdego domu przynależy ogródek, a od frontu znajdują się dwa miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Kolejowa znajduje się w Radzyminie, ul. Kolejowa (9.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Domena Development.

Inwestycja Osiedle Kolejowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kolejowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domena Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kolejowa?

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kolejowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 185 metrów od inwestycji Osiedle Kolejowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radzymin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kolejowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolejowa znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne Czary Mary w odległości 315 m, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Oddział w Radzyminie w odległości 474 m, Przedszkole nr 2 im. Czerwonego Kapturka w Radzyminie w odległości 779 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kolejowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 601 m znajduje się Żabka, w odległości 621 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolejowa w odległości 733 m znajduje się boisko / kort, w odległości 901 m znajduje się boisko / kort, w odległości 950 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu.

Data publikacji: 24.03.2023
Data aktualizacji: 13.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023