Żwirki i Wigury

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żwirki i Wigury, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Oświęcim, ul. Żwirki i Wigury

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Żwirki i Wigury

3 zdjęcia

Żwirki i Wigury
Żwirki i Wigury
Żwirki i Wigury

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowy budynek wielorodzinny, realizowany w Oświęcimiu przy ul. Żwirki i Wigury, składa się z trzech segmentów. W pierwszym z nich zlokalizowano lokal usługowy (na parterze), a na pozostałych kondygnacjach lokale mieszkalne, natomiast w dwóch segmentach znajdują się wyłącznie mieszkania - o powierzchni od 46,30 m2 do 99,67 m2. Dla każdego mieszkania została przydzielona komórka lokatorska. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Osiedle będzie monitorowane. Każdy segment wyposażony jest w windę. Mieszkania mają status bez czynszowych – pełna własność. Inwestycja jest oddawana do użytkowania w tzw. standardzie deweloperskim, który pozwala na indywidualną aranżację wnętrz wedle uznania przyszłego właściciela.

Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się targowisko miejskie. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz miłą i profesjonalną obsługę, która pomoże Państwu w podjęciu tak ważnej decyzji jaką jest wybór miejsca zamieszkania.

Roczne jednostkowe zapotrzebowanie na energię użytkową [kWh/(m2rok)] 57,6

Inwestycja Żwirki i Wigury znajduje się w Oświęcimiu, ul. Żwirki i Wigury (1.5 km od centrum Oświęcimia), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Żwirki i Wigury została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żwirki i Wigury nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: parking podziemny..
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Oświęcim to miasto leżące nad rzeką Sołą, w zachodniej części Małopolski. Ma 30 km2 powierzchni i zamieszkane jest przez ok. 41,5 tysiąca osób. Zabudowa jest tu zróżnicowana, co wynika z nierównomiernego rozwoju jego poszczególnych dzielnic. Z uwagi na działalność zakładów chemicznych, w II połowie XXw. budowano osiedla mieszkaniowe, które podkreślają przemysłową rolę Oświęcimia. To piękne miasto o ponad 800-letniej historii, które napiętnowane zostało koszmarem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, współcześnie stale się rozwija i ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Znajdują się tu liczne obiekty sportowe i placówki kulturalne gwarantujące dostęp do rozrywki oraz różnych form aktywności fizycznej. Dobrze rozwinięta jest sieć instytucji oświatowych, funkcjonują punkty opieki medycznej. Działają tu też liczne sklepy, a głównym punktem handlowym jest Galeria Handlowa NIWA.

Komunikacja

Przez Oświęcim przechodzą ważne trasy o znaczeniu wojewódzkim (nr 933 i 948) i krajowym (nr 44), a w odległości ok. 20 km na północ od miasta krzyżują się transkontynentalne autostrady A1 i A4. Z oświęcimskiego dworca kolejowego można dojechać nawet zagranicę, m.in. do Austrii i Czech. Za komunikację na mniejszych dystansach odpowiadają przewoźnicy prywatni oraz PKS. Dość blisko jest stąd do 2 portów lotniczych. Krakowskie Balice oddalone są o ok. 50 km, a katowickie Pyrzowice o ok. 70 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żwirki i Wigury?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żwirki i Wigury mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Żwirki i Wigury znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żwirki i Wigury znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żwirki i Wigury znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 200 m, Przedszkole Sióstr Serafitek nr 8 w odległości 340 m, Pozaszkolny Ośrodek Kształcenia w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żwirki i Wigury jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 1 w odległości 100 m, Centrum Medyczne Medi-Sfera w odległości 340 m, Szpital Powiatowy imienia świętego Maksymiliana w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żwirki i Wigury składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Plac targowy, w odległości 300 m znajduje się Circle K, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żwirki i Wigury w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się boisko.

Data publikacji: 10.01.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: