TUMSKY Residence

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Eko Sp. z o.o.

Ceny od: 9 840 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji TUMSKY Residence dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
P/L1
145,77 m²
Parter
1 166 160 zł8 000 zł/m²
P/L2
264,63 m²
Parter
2 117 040 zł8 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Tumsky Residence to kameralna rezydencja położona na jedynej w Poznaniu wyspie na rzece Warta, przy ul. Zagórze 9.Wyjątkowa lokalizacja z dala od zgiełku miasta, nadrzeczna zieleń oraz bezpośrednie sąsiedztwo nadwarciańskich terenów rekreacyjnych stwarzają idealne warunki dla osób ceniących relaks na łonie natury. Ostrów Tumski jest dobrze skomunikowany z głównymi punktami Poznania, takimi jak Rondo Śródka, Stare Miasto czy Malta, a połączenie wyspy trzema mostami z centrum otwiera morze perspektyw miejskiego życia. Tumsky Residence to miejsce, które idealnie łączy nowoczesny, tętniący życiem rytm miasta z naturalną harmonią i wewnętrznym spokojem.Ostrów Tumski, gdzie znajduje się inwestycja Tumsky Residence, to pomnik historii. Jest najstarszą częścią miasta i kolebką polskiej państwowości, pełną zabytków i ważnych punktów na historycznej mapie Poznania. Tumsky Residence łączy prestiż i komfort mieszkania z historią dostępną na wyciągnięcie ręki.

Inwestycja TUMSKY Residence znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, ul. Zagórze 9 (1.6 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Dom-Eko Sp. z o.o..

Inwestycja TUMSKY Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji TUMSKY Residence pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 146 do 265 metrów kwadratowych w cenie od 9 840 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Dom-Eko Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc): 3 + 6.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 146 do 265 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 1 166 160 do 2 117 040 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 840 do 8 000 zł.
Opis płatności:transze zgodne z harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego.
Warunki rezerwacji:podpisanie umowy rezerwacyjnej - wpłata 10.000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji TUMSKY Residence

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji TUMSKY Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji TUMSKY Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katedra n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji TUMSKY Residence znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Ostrówku w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji TUMSKY Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Zdrowie" w odległości 110 m, FORTIS Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 120 m, Reactive centrum medyczne w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji TUMSKY Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Pod Strzechą, w odległości 460 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Delikatesy Jacuś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji TUMSKY Residence w odległości 350 m znajduje się Sofit studio.

Data publikacji: 22.02.2019

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie