Wilno

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Wilno dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
L.1
118,4 m²
Parter
II.B.10
89,27 m²
Parter
II.B.12
67,82 m²
Parter
II.C.13
53,81 m²
Parter
II.C.14
97,65 m²
Parter
II.D.15
79,32 m²
Parter
K.5
77,32 m²
Parter
C.1
124,9 m²
Parter
D.2
58,6 m²
Parter
II.K.1
67,78 m²
Parter
II.K.4
54,68 m²
Parter
III.B.4
58,95 m²
Parter
VI.K.1
76,79 m²
Parter
VI.L.3
186,59 m²
Parter

Opis Inwestycji

Wilno

Osiedle Wilno to ulubione miejsce zamieszkania młodych rodzin, liczące już ponad 5000 mieszkańców. Swoją atrakcyjność zawdzięcza między innymi kameralnej, trzypiętrowej zabudowie, ogólnodostępnym strefom rekreacji umożliwiającym integrację mieszkańców i bogatej ofercie lokali usługowych. Doskonałą komunikację zapewnia zlokalizowana przy osiedlu stacja kolejowa Warszawa – Zacisze Wilno, dzięki niej dojazd z osiedla do stacji metra Dworzec Wileński zajmuje tylko 4 minuty, a do stacji metra Świętokrzyska zaledwie 15 minut. Na terenie osiedla funkcjonują: żłobek, przedszkola, centrum medyczne, kawiarnia, apteki, pralnia, liczne sklepy spożywcze i punkty gastronomiczne.

Inwestycja Wilno znajduje się na Elsnerowie, ul. Wierna 24 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Wilno została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilno pozostało na sprzedaż 14 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 187 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 82 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 261 do 341 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa monolityczna słupowo - stropowa.
Dach
Płyta żelbetowa, odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe, obróbki blacharskie.
Elewacja
Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem i wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Ocieplone wełną w miejscach występowania okładzin elewacyjnych lub pasach ppoż. oraz w miejscach wskazanych w projekcie (okładzina elewacyjna według projektu).
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe PCV dwukolorowe od strony mieszkania białe, rozwieralne z funkcją uchylności przynajmniej jedno skrzydło w każdym pomieszczeniu, nawiewniki okienne i ścienne w miejscach wyznaczonych w projekcie, szklone zestawem ze szkła niskoemisyjnego, bezbarwne.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań pełne antywłamaniowe klasy C w okleinie z wizjerem, łańcuchem sztywnym i progiem, oraz z oznaczeniem numeru lokalu.
Balkony
Tarasy / Loggie / Przegrody / ogródki: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne z cokolikiem, balustrady zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane, w miejscach przewidzianych w projekcie, przegrody w miejscach przewidzianych w projekcie z płyt HPL na konstrukcji stalowej, ogrodzenie ogródków pełne z betonu architektonicznego obsadzone żywopłotem, na części ażurowe stalowe malowane na kolor grafitowy.
Posadzka
Wylewka cementowa.
Ściany
W pomieszczeniach mieszkalnych ściany tynkowane gipsem (impregnowane), jednokrotnie malowane. W łazienkach ściany tynkowane ( tynk gipsowy wykonany „na ostro” lub tynk cementowo – wapienny zatarty na ostro ), bez malowania.
Sufity
Tynk gipsowy impregnowany, jednokrotnie malowane.
Parapety zewnętrzne
Z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, AZART, TV SAT, instalacja telefoniczna, instalacja domofonowa z osprzętem i dzwonkiem.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Grawitacyjna ze wspomaganiem hybrydowym. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.
Wyposażenie łazienki
Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) w warstwach posadzkowych lub do obudowy. Bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, gniazdo elektryczne przy grzejniku. Instalacja wodna i c.o. - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego).
Wyposażenie kuchni
Instalacja wodna i kanalizacyjna. Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych. Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, lodówką, zmywarką, okap kuchenny).
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 14 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 54 do 187 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacje podawane w biurze sprzedaży..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wilno

Osiedle Wilno jest w pełni niezależnym warszawskim osiedlem, dlatego na terenie inwestycji działa wiele sklepów i punktów usługowych. W niedalekiej odległości działają duże supermarkety i centra handlowe – C.H. Wileńska, C.H. Atrium Targówek, M1, IKEA. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola oraz ośrodki sportowe i domy kultury. Zwolenników aktywnego wypoczynku ucieszy niedalekie sąsiedztwo Parku Leśnego Bródno, nowoczesnych obiektów sportowych oraz nowopowstałe jezioro o powierzchni 2 hektarów gdzie zaplanowano plażę z atrakcjami dla dzieci i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Wilno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Ostrej Bramy 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilno znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Marzenia do Spełnienia w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Gromulska, w odległości 30 m znajduje się Stokrotka, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilno w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 29.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie