Rezydencja Przy Równi

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Sienkiewicza, oferowane bezpośrednio przez Dodd-Inwest Sp. z o.o.

Zakopane, ul. Sienkiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Rezydencja Przy Równi

4 zdjęcia

Rezydencja Przy Równi
Rezydencja Przy Równi
Rezydencja Przy Równi
Rezydencja Przy Równi

Opis Inwestycji

Rezydencja “Przy Równi” to stylowy wielorodzinny budynek w centrum Zakopanego, zlokalizowany w sąsiedztwie Równi Krupowej w odległości dwóch przecznic od Krupówek. Wyjątkowa lokalizacja inwestycji zapewnia widoki, szybki i łatwy dostęp spacerem do kluczowych miejsc w mieście. Architektura budynku to połączenie funkcjonalnej nowoczesności i stylu podhalańskiego zręcznie zamkniętego w bryle przez zakopiańskiego architekta Stanisława Topora.

W budynku znajdują się 4 lokale handlowe o powierzchni od 31 do 66 m2 oraz 10 apartamentów o powierzchni od 42 do 66 m2. Wszystkie mieszkania wyposażone są wygodne balkony.Centralne ogrzewanie pochodzi z Geotermii Podhalańskiej. Inwestycja posiada 5 kondygnacji nadziemnych. Kondygnacja podziemna spełnia funkcję garażu wielostanowiskowego. W garażu znajdują się również pomieszczenia techniczne. W klatce schodowej umieszczono windę osobową. Budynek jest nowoczesną formą z detalem tradycyjnej zabudowy regionalnej Podhala. W detalu wykorzystuje się drewno, kamień naturalny oraz elementy nowoczesne w postaci płaszczyznowych przeszkleń także w oknach klatki schodowej.

Inwestycja Rezydencja Przy Równi znajduje się w Zakopanem, ul. Sienkiewicza (3 km od centrum Zakopanego), została zrealizowana przez Dodd-Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Przy Równi została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Przy Równi nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dodd-Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Zakopane to miasto znajdujące się w granicach województwa małopolskiego. Jest największym ośrodkiem miejskim w Tatrach oraz dużym ośrodkiem sportów zimowych - od dawna nieformalnie nazywanym zimową stolicą Polski. Zakopane to także atrakcyjna miejscowość letnią porą. Góry oraz malownicze krajobrazy zapewniają możliwość odcięcia się od codziennego zgiełku oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Komunikacja

Dobre połączenie z Zakopanem zapewnia tzw. Zakopianka, trasa o długości niewiele ponad stu kilometrów, posiadająca swój początek w Krakowie. Niezmotoryzowanym dojazd do miasta zapewnia połączenie kolejowe oraz autobusy i busy obsługiwane przez prywatnych przewoźników. Przemieszczanie się po Zakopanem zapewnia szereg przewoźników zarówno w ramach regularnych, całorocznych linii autobusowych, jak i okresowych, uruchamianych dodatkowo w sezonach turystycznych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Przy Równi?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Przy Równi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rezydencja Przy Równi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomnik "Ognia".

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Przy Równi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Przy Równi znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu filia w Zakopanem w odległości 170 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH w odległości 190 m, GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Przy Równi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Leclerc, w odległości 340 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Przy Równi w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: