Przy Jutrzenki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jutrzenki, oferowane bezpośrednio przez

Diamer Łukasz Jasiński

poznański, Gruszczyn, ul. Jutrzenki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 202 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy JutrzenkiPrzy Jutrzenki

3 zdjęcia

Przy Jutrzenki
Przy Jutrzenki
Przy Jutrzenki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą kolejną ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu w Gruszczynie, przy ul. Jutrzenki. Atrakcyjne położenie z dala od zgiełku miasta gwarantuje ciszę i spokój oraz dogodny dojazd do centrum Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją podmiejską. Nasza aktualna oferta to 1 dom w zabudowie bliźniaczej, czyli 2 segmenty jednorodzinne o powierzchni ok. 140 m². Każdy segment posiada działkę o powierzchni ok. 640 m² Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem w zabudowie bliźniaczej. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią i kuchnią oraz pomieszczenie gospodarcze, wc i garaż. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje w tym dwa z oknami balkonowymi i balkonami, jeden dodatkowo z garderobą oraz łazienka.Klasyczny dom z dachem dwuspadowym z garażem w bryle budynku. Front budynku przykuwa uwagę reprezentacyjnym wejściem i atrakcyjnym balkonem z pokoju na poddaszu. Od strony ogrodu do budynku przylega częściowo zadaszony taras. Jest to klasyczny dom bliźniak z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa jednej części domu wynosi 119.1 m² (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m) + garaż 19,3 m² to daje razem 138,4 m² (przy 103.7 m² pow. zabudowy). W projekcie przewidziano dach dwuspadowy z kątem nachylenia wynoszącym 40°. Wysokość budynku (najwyższy punkt czyli kalenica) to 8.43 metra , równoległa do drogi. Projekt posiada 1 pokój dzienny z jadalnią i kuchnią na parterze, 3 pokoje na poddaszu oraz 1 łazienkę z wanną lub prysznicem. Do tego dodatkowo osobne wc, pomieszczenie gospodarcze, garaż, garderoba i wiatrołap. W projekcie przewidziano kominek oraz kuchnię otwartą na salon. Termin realizacji: wrzesień 2012

Inwestycja Przy Jutrzenki znajduje się w Gruszczynie, ul. Jutrzenki (1.5 km od Poznania), została zrealizowana przez Diamer Łukasz Jasiński.

Inwestycja Przy Jutrzenki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Przy Jutrzenki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Diamer Łukasz Jasiński nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wieś sołecka położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, na terenie gminy Swarzędz.

W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie poznańskim.

Liczba mieszkańców szacowana jest na ok. 1200 osób, lecz systematycznie rośnie ze względu na szybko rozwijające się budownictwo jednorodzinne.

Wieś ta znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zielińca – północno-wschodniej części Poznania. Gruszczyn umiejscowiony jest kilka kilometrów na północ od Swarzędza, po przeciwnej stronie Jeziora Swarzędzkiego. Od północy graniczy z lotniskiem Ligowiec oddzielonym linią kolejową Poznań-Gniezno.

Na terenie wsi znajduje się boisko piłkarskie, na którym rozgrywane są spotkania klubu z klasy okręgowej Piast Kobylnica, a także kilka stadnin koni, tartak oraz gospodarstwo agroturystyczne.

Przez wieś przebiega szlak rowerowy z Pobiedzisk do Malty w Poznaniu oraz Droga św. Jakuba – wielkopolski odcinek szlaku pielgrzymkowego do katedry w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii.

W jej wschodniej części znajduje się ujęcie wód dla miasta Poznania.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Jutrzenki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Jutrzenki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 853 metrów od inwestycji Przy Jutrzenki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobylnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Jutrzenki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Jutrzenki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole Tygryski w odległości 566 m, Słoniki w odległości 641 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Jutrzenki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: New Smile Clinic w odległości 566 m, Diagter w odległości 605 m, Dentismile w odległości 613 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Jutrzenki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 614 m znajduje się Żabka, w odległości 669 m znajduje się Sklep Polski 13 Trzynastka, w odległości 880 m znajduje się Warzywniak.

Data aktualizacji: 13.12.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: