Ogrody Kwiatowe–etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDeveloper DEX Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle “Ogrody Kwiatowe” – etap I to zespół pięciu nowoczesnych i komfortowych budynków położonych w doskonałej lokalizacji.Różnorodność mieszkań zaspokoi nawet najwyższe wymagania. “Ogrody Kwiatowe” – etap I to także interesująca propozycja dla tych, którzy poszukują lokali na prowadzenie działalności handlowo – usługowej.Inwestycja: Ogrody Kwiatowe – etap IZakres: 62 mieszkania, 7 lokali usługowychWielkość: pow. 30m2 – 104 m2Inwestor: Developer DEX Sp. z o.o.Realizacja: IV kwartał 2012/ I kwartał 2013Położenie:Osiedle Ogrody Kwiatowe usytuowane jest przy ulicy Kwiatowej, na terenie Lubina – jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Niska zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.Atutem tej lokalizacji jest rozwinięta infrastruktura kulturalna, oświatowa i handlowa. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, renomowane szkoły podstawowe i gimnazjalne.Usytuowane w bocznej, cichej uliczce budynki, wtopione w istniejącą architekturę gwarantują spokój przyszłym mieszkańcom. Lokalizacja ta pozwala oderwać się od miejskiego gwaru i gwarantuje ciszę i intymność. Jednocześnie nieduża odległość od ważnych szlaków komunikacyjnych oraz dostęp do komunikacji miejskiej pozwala w pełni korzystać z życia w wielkim mieście oraz zminimalizować czas przeznaczony na dojazdy.

Inwestycja Ogrody Kwiatowe–etap I znajduje się w Lubinie, ul. Kwiatowa (2.4 km od centrum Lubina), została zrealizowana przez dewelopera Developer DEX Sp. z o.o..

Inwestycja Ogrody Kwiatowe–etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Developer DEX Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

Komunikacja

Przemieszczanie się po mieście zapewnia miejscowe przedsiębiorstwo PKS Lubin. Obecnie, w jego ramach funkcjonuje 16 linii autobusowych (17 sezonowo), które kursują nie tylko po mieście Lubin, ale i po 31 okolicznych, gminnych miejscowościach. W Lubinie krzyżują się dwie drogi krajowe - nr 3 i nr 36 oraz bieg swój mają dwie drogi wojewódzkie 323 i 335.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leśna - Wyszyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkoleniowy TORA w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CDT Medicus - Przychodnia Specjalistyczna w odległości 290 m, CDT Medicus - Szpital w odległości 310 m, Medicus - Szpital w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 250 m znajduje się Społem, w odległości 320 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Kwiatowe–etap I w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie