Dębowa Ostoja

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Arachidowa, oferowane bezpośrednio przez Develia

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Arachidowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Dębowa Ostoja

3 zdjęcia

Dębowa Ostoja
Dębowa Ostoja
Dębowa Ostoja

Opis Inwestycji

Projekt “Osiedle Dębowa Ostoja” jest realizowany na nieruchomości o powierzchni ponad 7 hektarów w cichej i spokojnej okolicy w łódzkiej dzielnicy Bałuty. Osiedle położone jest w niedalekim sąsiedztwie centrum Łodzi oraz posiada doskonale rozwinięta infrastrukturą miejską.W ramach I etapu, którego realizacja została zakończona w III kwartale 2011 roku, powstały 22 domy jednorodzinne – szeregowe i bliźniacze o powierzchniach od 139 do 202 m. kw. Do każdego z nich przyporządkowany jest garaż i ogród. Bezpieczeństwo i komfort gwarantują ogrodzenie obiektu oraz całodobowa ochrona.

Inwestycja Dębowa Ostoja znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Arachidowa (9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Dębowa Ostoja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak, 76 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Dębowa Ostoja pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 253 metrów kwadratowych w cenie od 530 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 22 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Główne atuty “Osiedla Dębowa Ostoja” to: •    bardzo dobra lokalizacja – położenie tylko ok. 15 minut od centrum Łodzi •    doskonały dojazd samochodem i miejskimi środkami transportu zarówno z centrum Łodzi jak i z miejscowości ościennych •    bezpośrednie sąsiedztwo dużego obszaru zieleni (łąki, lasy) z atrakcjami rekreacyjnymi

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowa Ostoja znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 w Łodzi w odległości 270 m, Gimnazjum Publiczne nr 49 w Łodzi w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 213 w Łodzi w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dębowa Ostoja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w odległości 400 m.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 13.03.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: