Delta

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDekpol Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Wszystko w zasięgu ręki…Dogodne położenie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje Mieszkańcom doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta.Dodatkowo pozwoli na pełne korzystanie ze wszelkich udogodnień okolicznej infrastruktury tj. punkty usługowe, szkoły, przedszkola, centra handlowe, urzędy itp. Bliskość Doliny Rokickiej i Potoku Młyńskiego to doskonała baza dla rodzinnej rekreacji oraz atrakcja dla tych którzy uwielbiają korzystać z uroków natury.Funkcjonalność w rozsądnej cenieInwestycja przy ulicy Kilińskiego to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w ciekawej lokalizacji i korzystnej cenie.Nowoczesna architektura, dogodna lokalizacja i atrakcyjne ceny są głównymi zaletami inwestycji.Komfort i bezpieczeństwoNaszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego poczucia komfortu i wygody Mieszkańców.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na parterze usytuowane będą lokale usługowe. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całość podziemia skomunikowana będzie z poszczególnymi kondygnacjami budynku poprzez windę cichobieżną.Przyjazna architekturaBudynek DELTA to funkcjonalne mieszkania jedno oraz dwupoziomowe, o zróżnicowanym metrażu od 35 m2 do 72 m2. Wewnętrzny, zadaszony dziedziniec stworzy Mieszkańcom idealną przestrzeń do odpoczynku i sprawi, iż będą się tutaj czuli bezpiecznie i przyjaźnie.Zaprojektowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe, starannie przemyślane elementy małej architektury dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter pionierskiej pod względem architektonicznym inwestycji.Budynek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych w obrębie wszystkich kondygnacji oraz na terenie dziedzińca.Gwarancja dobrej jakościPrzyszłym mieszkańcom gwarantujemy wysoką jakość produktów budowlanych i standardu wykonania. Budujemy łącząc sprawdzoną od wieków technologię tradycyjną z nowoczesnymi materiałami budowlanymi, posiadającymi certyfikaty i atesty, zapewniające bezpieczeństwo konstrukcji oraz obniżając koszty eksploatacji mieszkań.......................................................Termin realizacji: 30.06.2013 r.

Inwestycja Delta znajduje się w Tczewie, Kilińskiego 12d (1.1 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera Dekpol Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Delta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Delta pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Dekpol Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Delta

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Delta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Delta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii Krajowej / Jagiellońska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Delta znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole "Fantazja" w odległości 400 m, Przedszkole Niepubliczne Edumelodica w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Delta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Opieki Zdrowotnej Dzienne Centrum Aktywności w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Delta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Intermarché, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się HSI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Delta w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Colorift, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie