Bliźniak na Zgody

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zgody, oferowane bezpośrednio przez

CSI Development

Ożarów Mazowiecki, ul. Zgody

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliźniak na Zgody

2 zdjęcia

Bliźniak na Zgody

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bliźniak na Zgody logo

Efektem naszej pracy oraz projektantów jest powstający kameralny bliźniak jako kontynuacja modernistycznego osiedla. Szczególną uwagę przy projektowaniu domu zwrócono na potrzeby przyszłych mieszkańców takie jak funkcjonalność, dostęp do światła dziennego, świeżego powietrza oraz kontaktu wnętrza z otoczeniem za pośrednictwem dużych przestrzennych okien.

• Posiadamy prawomocne pozwolenie budowlane, prace budowlane zaawansowane, natomiast termin oddania do użytku przypada na I kwartał 2023r.

• Położenie domów jest to jedno z tych szczególnych miejsc, które gwarantuje odpoczynek i relaks w gronie najbliższych po dniu pracy a jednocześnie zapewnia dostęp do wszystkich wygód współczesnego życia.

• Kiedy staniesz na własnym ogrodzie łatwo możesz wyobrazić sobie beztroski dzień z rodziną przy parującej kawie na tarasie wśród zieleni. Jednocześnie kiedy zatęsknisz za aktywniejszą formą spędzenia czasu zaledwie w kilka minut możesz zjeść pyszny obiad w pobliskiej restauracji, skorzystać z kortów tenisowych, basenu czy siłowni.

Inwestycja Bliźniak na Zgody znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Zgody (3.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez CSI Development.

Inwestycja Bliźniak na Zgody została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliźniak na Zgody nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CSI Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliźniak na Zgody?

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniak na Zgody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1384 metrów od inwestycji Bliźniak na Zgody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliźniak na Zgody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniak na Zgody znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Ożarowie Mazowieckim w odległości 746 m, przedszkole w odległości 800 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim w odległości 918 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliźniak na Zgody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny w odległości 946 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliźniak na Zgody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 874 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 914 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 950 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniak na Zgody w odległości 561 m znajduje się boisko / kort, w odległości 563 m znajduje się boisko / kort, w odległości 566 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.06.2022
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: