Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mercure Hotels Szczyrk Resort

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty na sprzedaż ul. Wrzosowa, oferowane bezpośrednio przez

Condo.pl

Szczyrk, ul. Wrzosowa 28A

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Mercure Hotels Szczyrk ResortMercure Hotels Szczyrk Resort

11 zdjęć

Mercure Hotels Szczyrk Resort
Mercure Hotels Szczyrk Resort
Mercure Hotels Szczyrk Resort
Mercure Hotels Szczyrk Resort
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • basen
  • sauna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 453 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Mercure Szczyrk Resort będzie jednym z najwyżej położonych obiektów w POLSCE (660 m n.p.m.) i największym wielofunkcyjnym obiektem w Szczyrku. Zaoferuje Gościom zakwaterowanie w pokojach z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt – Skrzyczne (1273m n.p.m.)

Nowoczesny, ekologiczny, zaprojektowany z troską o otaczającą nas przyrodę i holistycznym podejściem do człowieka.

Będzie się składać z 9 kondygnacji i mierzyć ponad 326 metrów długości. Dysponować będzie 447 pokojami z widokiem na panoramę Beskidów Skrzyczne i dolinę Żylicy.

Do dyspozycji gości będzie 4000 m2 powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej, 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych zlokalizowanych na jednym poziomie a także lądowisko dla helikopterów i grill bar na 400 osób.

Na terenie hotelu znajdzie się 5 punktów gastronomicznych, strefa SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, strefa dla dzieci oraz teren rekreacyjny.

W przyszłości planowane są również atrakcje zimowe jak mini stok narciarski z torem przeszkód, wyciągiem taśmowym dla dzieci i początkujących.

Inwestycja Mercure Hotels Szczyrk Resort znajduje się w Szczyrku, ul. Wrzosowa 28A (2.8 km od Bielska-Białej), sprzedaż prowadzi Condo.pl.

Inwestycja Mercure Hotels Szczyrk Resort została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 453 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczyrk to miasteczko turystyczne położone w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Żylicy, u podnóży gór Klimczok (1119 m n.p.m.) i Skrzyczne (1257 m n.p.m.).

Największymi atutami tego miejsca są niepowtarzalny klimat, a także różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku. To tutaj znajduje się najwięcej w Polsce tras narciarskich i rowerowych. A wszystko to w średniej odległość czasowej do 2,5 godzin dla 15,8 miliona osób!

Szczyrk to miasto położone w województwie śląskim, znajdujące się w dolinie Żylicy. Miasto to ma charakter wypoczynkowo-turystyczny i jest świetnym miejscem do uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. Szczyrk cieszy się również dużą popularnością wśród turystów, którzy odwiedzają region nie tylko dla górskich szlaków. Skocznia narciarska Skalite jest jedną z głównych atrakcji miasta. Dobre warunki do jazdy na nartach i uprawiania innych sportów zimowych oferuje również Beskid Sport Arena.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort?

W mieście przebiega droga wojewódzka nr 942 która stanowi główną arterię w Szczyrku. Ponadto znajduje się tutaj wiele przewoźników, którzy oferują przemieszczanie się pomiędzy największymi ośrodkami narciarskimi (Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, Beskid Sport Arena Szczyrk, czy SOLISKO ARENA). Autobusy PKS kursują na trasie Bielsko Biała - Solisko przez Szczyrk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 652 metrów od inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 990 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 683 m znajduje się Żabka, w odległości 684 m znajduje się Ogólnospożywczy, w odległości 687 m znajduje się Pielarnia, Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mercure Hotels Szczyrk Resort w odległości 99 m znajduje się basen, w odległości 704 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.04.2022
Data aktualizacji: 10.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023