Konstanciński Sen

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wesoła, oferowane bezpośrednio przez

Chylice 1 Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, ul. Wesoła 5A/5B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Konstanciński Sen

13 zdjęć

Konstanciński Sen
Konstanciński Sen
Konstanciński Sen
Konstanciński Sen

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 310 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt renomowanych architektów, wille Konstanciński Sen, jest niepowtarzalny i mamy nadzieję, że spełni oczekiwania inwestorów i przyszłych mieszkańców. Nasz zespół posiada lata doświadczenia w projektowaniu i realizacji inwestycji na rynku pierwotnym, zarówno tych w wymiarze premium.

Odpowiadamy na wymagania klientów, którzy cenią wyrafinowany i nietuzinkowy styl inwestycji, marzą o tym, aby zamieszkać w zielonym Konstancinie, niedaleko Warszawy.

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego – od projektu po wykończenie „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem ogrodu. Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest przejęcie roli „inwestora zastępczego”, co pozwala ograniczyć do minimum zaangażowanie klientów w proces inwestycyjny. Jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy na dowolnym etapie inwestycyjnym.

Inwestycja Konstanciński Sen znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wesoła 5A/5B (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Chylice 1 Sp. z o.o.

Inwestycja Konstanciński Sen została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Konstanciński Sen nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Chylice 1 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Konstanciński Sen?

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konstanciński Sen mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 399 metrów od inwestycji Konstanciński Sen znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pańska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Konstanciński Sen znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konstanciński Sen znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Blue Bell w odległości 636 m, Przedszkole Blue Bell w odległości 662 m, przedszkole w odległości 692 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Konstanciński Sen jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Ortopedyczno – Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży w odległości 491 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konstanciński Sen składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 437 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 447 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 473 m znajduje się U Ani.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konstanciński Sen w odległości 737 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 820 m znajduje się boisko / kort, w odległości 821 m znajduje się KS Laura Chylice.

Data aktualizacji: 26.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: