Platanowy Park

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Platanowy Park dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
24/3U
27,56 m²
-

Opis Inwestycji

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe i miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łącząca funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.etap II - rozpoczęcie maj 2018 - zakończenie grudzień 2020

Inwestycja Platanowy Park znajduje się w Bydgoszczy, ul. Leśna (1.7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o..

Inwestycja Platanowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Platanowy Park pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 28 metrów kwadratowych.

Deweloper CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 24 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 28 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Platanowy Park znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Platanowy Park

Platanowy Park jest położony na Osiedlu Leśnym, od lat uznawanym za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy. Doskonałe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Zaledwie kilka minut od Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Świetnie skomunikowane - linie tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. Wiele placówek edukacyjnych od przedszkoli po uczelnie wyższe. Ośrodki zdrowia i kultury. Szeroki wybór sklepów, punktów usługowych i popularny rynek.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Platanowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Platanowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamienna / Gdańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Platanowy Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z 0ddziałami Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 380 m, Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa w odległości 390 m, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Platanowy Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 120 m, 1 Wojskowy Szpital Polowy w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Platanowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Zabka, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Jysk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Platanowy Park w odległości 310 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2017

Data aktualizacji: 14.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie