Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Kwiatów Polskich etap III

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kwiatów Polskich, oferowane bezpośrednio przez

Calidad - usługi budowlane

kołobrzeski, Zieleniewo, ul. Kwiatów Polskich 70

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kwiatów Polskich etap IIIOsiedle Kwiatów Polskich etap III

7 zdjęć

Osiedle Kwiatów Polskich etap III
Osiedle Kwiatów Polskich etap III
Osiedle Kwiatów Polskich etap III
Osiedle Kwiatów Polskich etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Dach budynku pokryty będzie dachówką.

Elewacja

Elewacja wykonana będzie ze styropianu 18 cm w kolorze biało-brązowym.

Stolarka okienna

Okna PCV ENERGY, 3-szybowe, w kolorze; na zewnątrz grafitowy, wewnątrz kolor biały.

Ściany

Ściany budynku wykonane z YTONG ENERGO, docieplone styropianem 18cm fasadowym.

Instalacje

Instalacja elektryczna z przygotowanym przyłączeniem do lamp i żyrandoli. Przełączniki i gniazda firmy LEGRAND w kolorze białym, podłączone do skrzynki rozdzielczej. Instalacja TV – gniazda w każdym pokoju. Instalacja alarmowa wraz z osprzętem i systemem antynapadowym. Instalacja wodno-kanalizacyjna – rozprowadzenie instalacji w kuchni i łazienkach, zakończona korkiem. Instalacja C.O. z piecem gazowym, grzejnikami w sypialniach. W łazienkach i na parterze ogrzewanie podłogowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W pobliżu centrum Kołobrzegu, powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych. Ten nowatorski projekt zakłada powstanie 28 domów ekologicznych, które na obszarze 2 ha utworzą jedyny w swoim rodzaju kompleks mieszkaniowy na przedmieściach. Ogrodzone, nowoczesne osiedle domów stworzy harmonijny kompleks o ujednoliconej estetyce a lokalizacja w prestiżowej przestrzeni podmiejskiej zapewni mieszkańcom nieruchomości spokojne i beztroskie życie. Domy projektowane są według najnowszych technologii i modernizacyjnych metod. Usytuowane są na działkach o metrażach 500 m2 do 700 m2. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w spokojnej okolicy mogą wybierać domy o powierzchniach od 103 m2 do 118 m2.

KWIATÓW POLSKICH to miejsce, w którym natura dopasowuje się do twoich potrzeb. Wyrwany miastu skrawek świata, łączy w sobie to co najważniejsze: harmonię i świeżość peryferii z energią tętniącego życiem miasta. Przestrzeń nieruchomości została stworzona z myślą o aktywnych, pewnych siebie osobach, które szukając swojego miejsca na Ziemi pragną przede wszystkim żyć w bliskim kontakcie z naturą.

Osiedle KWIATÓW POLSKICH zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców i estetyce obiektu.

Inwestycja Osiedle Kwiatów Polskich etap III znajduje się w Zieleniewie, ul. Kwiatów Polskich 70 (0.3 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Calidad - usługi budowlane.

Inwestycja Osiedle Kwiatów Polskich etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Calidad - usługi budowlane nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat kołobrzeski to region położony w północno-zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim, w czterech krainach geograficznych, m.in. Wybrzeżu Trzebiatowskim i Równinie Gryfickiej. W skład powiatu wchodzi 7 gmin zajmujących tereny o łącznej powierzchni 726 km2. Mieszka w nich ok. 77 000 ludzi. Znajdują się tu 124 mniejsze miejscowości i 2 miasta – stolica regionu Kołobrzeg oraz Gościno. Przez powiat biegną: trasa europejska, droga krajowa i trzy drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu również transport publiczny, a w samym Kołobrzegu działają 4 porty morskie o różnym charakterze. Działa tu transport publiczny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III?

Przez powiat kołobrzeski przebiega europejska trasa E28. Przechodzi tędy także droga krajowa nr 11 i trzy drogi wojewódzkie: 102, 162 i 163. W Kołobrzegu sprawnie działają porty morskie: jachtowy, handlowy, rybacki i pasażerski. Komunikacja miejska wybiega poza granice miasta i funkcjonuje na terenie całej gminy Kołobrzeg. Na terenie powiatu kursują połączenia PKS i PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2994 metrów od inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołobrzeg Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Mały Poliglota w odległości 655 m, przedszkole w odległości 701 m, Różany Dworek w odległości 701 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog Katarzyna Jaworska w odległości 389 m, A-Dent Stomatologia w odległości 755 m, Piotr Paweł Sady w odległości 835 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 550 m znajduje się Żabka, w odległości 614 m znajduje się Stokrotka, w odległości 798 m znajduje się Sklep spożywczo monopolowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatów Polskich etap III w odległości 103 m znajduje się boisko / kort, w odległości 583 m znajduje się boisko / kort, w odległości 748 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.11.2017
Data aktualizacji: 27.06.2023

Inwestycje w pobliżu w Zieleniewie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023