Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBurco Development Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem

Na terenie kompleksu Rezydencja Ustronie Morskie powstaje kilkadziesiąt domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 69m2 do 89m2, posiadającymi indywidualny system ogrzewania gazowego oraz ogród. Każdy z budynków posiada indywidualne miejsce postojowe. Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji, w którego skład wchodzą szeregowce E6, F6 i F7. Nasza inwestycja pozwala cieszyć się urokami nadmorskiej miejscowości z dala od miejskiego zgiełku. W ramach ogrodzonego, chronionego i monitorowanego obiektu znajdą Państwo odkryty basen z podgrzewaną wodą, kort tenisowy, boisko sportowe, jak również doskonale wyposażoną salę fitness. W trosce o zapewnienie rozrywki najmłodszym gościom do dyspozycji jest również plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Zachodnia 1 (4.6 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Burco Development Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący, 4 domów typu bliźniak, 30 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 641 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Burco Development Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 62 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, basen, boisko, korty tenisowe, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem

Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ustronie Morskie Chrobrego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia Ars Medica w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Centrum Handlowe, w odległości 440 m znajduje się abc, w odległości 480 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie domy szeregowe z ogrodem w odległości 50 m znajduje się Basen, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.05.2012

Data aktualizacji: 28.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie