Star Tower

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudner Inwestycje Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Star Tower dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
49,65 m²
Parter
U3
86,64 m²
Parter
U4
140,73 m²
Parter

Opis Inwestycji

Star Tower to apartamentowiec, który powstanie w dzielnicy Letnica, przy ul.Starowiejskiej 63. Projekt budynku stanowi nowoczesną bryłę o zróżnicowanej wysokości.Niska część budynku to lokale usługowe na parterze i lokale mieszkaniowe do szóstego piętra. Natomiast apartamenty w wysokiej części budynku dobiegają piętra szesnastego, skąd rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską i panoramę miasta.To wyjątkowa inwestycja w której przewidziano liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców.Na siódmym piętrze niskiej części budynku zaprojektowano zielony taras rekreacyjny, na którym mieścić się będzie naturalna zieleń, ławki, ścieżki spacerowe oraz siłownia ‘pod chmurką’.Zielone tarasy przewidziano również na piętrach pierwszym oraz szóstym.Na piętrze siedemnastym znajdować się będzie punkt widokowy, dostępny dla wszystkich Mieszkańców!Do dyspozycji Klientów deweloper odda starannie zaprojektowane i wykończone w eleganckim stylu lobby i klatki schodowe.W budynku znajdować się będą dwie hale garażowe: na poziomie -1 oraz na parterze. Dodatkowo, mieścić się tam będą również komórki lokatorskie oraz rowerownia. Budynek wyposażony będzie w trzy windy.Mieszkania, które Inwestycja oferuje są o zróżnicowanej powierzchni: od 37 do 93m2, stanowią 2, 3, 4 lub 5 pokoi. Istnieje możliwość zmian aranżacyjnych oraz połączeń apartamentów, pod indywidualne potrzeby Klientów.Gdańska Letnica to doskonała lokalizacja dla ludzi, którym zależy na bliskości do morza, terenów zielonych a jednocześnie do ścisłego centrum miasta

Inwestycja Star Tower znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska 63 (4.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Budner Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Star Tower jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 17 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Star Tower pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 50 do 141 metrów kwadratowych.

Deweloper Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 50 do 141 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Star Tower

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Star Tower znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: International Preschool of Gdansk/Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku w odległości 180 m, Elementary International School of Gdansk/Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku w odległości 180 m, Middle International School of Gdansk/Międzynarodowe Gimnazjum w Gdańsku w odległości 180 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Star Tower w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2019

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie