Star Tower

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Star Tower dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
50 m2
Parter
50 m2
Parter
87 m2
Parter
141 m2
Parter

Opis Inwestycji

Star Tower to apartamentowiec, który powstanie w dzielnicy Letnica, przy ul.Starowiejskiej 63. Projekt budynku stanowi nowoczesną bryłę o zróżnicowanej wysokości.Niska część budynku to lokale usługowe na parterze i lokale mieszkaniowe do szóstego piętra. Natomiast apartamenty w wysokiej części budynku dobiegają piętra szesnastego, skąd rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską i panoramę miasta.To wyjątkowa inwestycja w której przewidziano liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców.Na siódmym piętrze niskiej części budynku zaprojektowano zielony taras rekreacyjny, na którym mieścić się będzie naturalna zieleń, ławki, ścieżki spacerowe oraz siłownia ‘pod chmurką’.Zielone tarasy przewidziano również na piętrach pierwszym oraz szóstym.Na piętrze siedemnastym znajdować się będzie punkt widokowy, dostępny dla wszystkich Mieszkańców!Do dyspozycji Klientów deweloper odda starannie zaprojektowane i wykończone w eleganckim stylu lobby i klatki schodowe.W budynku znajdować się będą dwie hale garażowe: na poziomie -1 oraz na parterze. Dodatkowo, mieścić się tam będą również komórki lokatorskie oraz rowerownia. Budynek wyposażony będzie w trzy windy.Mieszkania, które Inwestycja oferuje są o zróżnicowanej powierzchni: od 37 do 93m2, stanowią 2, 3, 4 lub 5 pokoi. Istnieje możliwość zmian aranżacyjnych oraz połączeń apartamentów, pod indywidualne potrzeby Klientów.Gdańska Letnica to doskonała lokalizacja dla ludzi, którym zależy na bliskości do morza, terenów zielonych a jednocześnie do ścisłego centrum miasta

Inwestycja Star Tower znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska 63 (4.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Budner Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Star Tower jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego się w 1 budynku wielorodzinnym 17 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Star Tower pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 50 do 141 metrów kwadratowych.

Deweloper Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 50 do 141 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Star Tower

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

W odległości 700 metrów od inwestycji Star Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Uczniowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Star Tower znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Morskich w odległości 1100m, Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 1300m, Przedszkole nr 23 - Bursztynek w odległości 1400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Apteka Pod Lipami, w odległości 1250 m znajduje się Apteka Przy Falowcu, w odległości 1450 m znajduje się Belladonna Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Anny i Joachima, w odległości 1250 m znajduje się Stowarzyszenie Nowy Port Sztuki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Golf Viktoria - Wyposażenie golfisty i pól golfowych, w odległości 650 m znajduje się Stadion Energa Gdańsk, w odległości 1250 m znajduje się Studio Relaks Tania.

Data publikacji: 01.08.2019

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie