Sosnowy Zakątek

Oferta archiwalna

Otwock, ul. Andriollego 72

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sosnowy Zakątek

3 zdjęcia

Sosnowy Zakątek
Sosnowy Zakątek
Sosnowy Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Sosnowy Zakątek logo

Jeżeli szukasz swojego miejsca w Otwocku, poznaj SOSNOWY ZAKĄTEK

…to nowopowstający nowoczesny, bardzo funkcjonalny budynek mieszkalny. Inwestycja ma kameralny charakter, projekt przewiduje 37 doskonale rozplanowanych mieszkań o powierzchni użytkowej od 48 m2 do ponad 100 m2. Inwestycja dedykowana jest osobom poszukującym zacisznego, spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do mieszkania. Sosnowy Zakątek łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z doskonałą lokalizacją blisko centrum miasta.

Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony wschodniej. Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie. Cały obiekt będzie dysponował 38 miejscami postojowymi znajdującymi się w garażu podziemnym.

Planowany termin realizacji I Q 2022

Inwestycja Sosnowy Zakątek znajduje się w Otwocku, ul. Andriollego 72 (5.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez BUD-RIM Development.

Inwestycja Sosnowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sosnowy Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BUD-RIM Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Otwock leży w odległości 25 km od Warszawy i zajmuje terytorium o powierzchni 47 km2. Prawie połowę obszaru stanowią tereny leśne, m.in. lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, toteż Otwock przypomina miasto-park i jest popularnym miejscem wypoczynkowym oraz uzdrowiskowym. Występuje tutaj niska zabudowa usługowa i mieszkaniowa, a pośród domów jednorodzinnych i willi wyróżniają się obiekty zabytkowe, jak: Willa Sierkowskiego, Uzdrowisko A. Gurewicza, Willa Albinów czy budynki Obserwatorium Magnetyzmu Ziemskiego. Teren miasta przecinają trasy turystyczne, zaś nad rzeką Świder powstało kąpielisko. Ośrodkami handlu są: Galeria Górna oraz KOT Center.

Komunikacja

Otwock leży w odległości 25 km od stolicy i znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż kursuje tutaj 5 linii autobusowych oraz linie Szybkiej Kolei Miejskiej, a także pociągi Kolei Mazowieckich. Arterią o znaczeniu krajowym jest tzw. Szosa Lubelska, czyli droga nr 17, zaś z Warszawą Otwock jest skomunikowany za pomocą drogi wojewódzkiej nr 801 (Wał Miedzeszyński) oraz dróg lokalnych łączących się z Trasą Siekierkowską i Łazienkowską.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sosnowy Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sosnowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Sosnowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Miejski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sosnowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sosnowy Zakątek znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr I im. K. I. Gałczyńskiego w odległości 170 m, Policealna Szkoła dala Dorosłych COMPASS OTWOCK w odległości 170 m, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sosnowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 250 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sosnowy Zakątek w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 03.03.2020
Data aktualizacji: 26.04.2022

Inwestycje w pobliżu w Otwocku

Oferty w Otwocku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: