Jagodnica Park - Etap 2

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBrzeski Development Group Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forest Place(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 97 (7.2 km od centrum Łodzi)
  Forest Place
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 136 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5
  E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Z myślą o kolejnych rodzinach pragnących żyć i odpoczywać w nowoczesnych, bezpiecznych, komfortowych domach z dala od zgiełku z jednocześnie szybkim i sprawnym dostępem do centrum miasta zaprojektowaliśmy naszą najnowszą inwestycję Jagodnica Park.Jest to funkcjonalne i nowoczesne osiedle składające się z budynków w zabudowie bliźniaczej.Inwestycja została podzielona na 3 etapy.Etap 1 obejmuje budowę 8 domów - termin realizacji czerwiec 2020Etap 2 obejmuje budowę 12 domów - termin realizacji grudzień 2020Etap 3 obejmuje budowę 12 domów - termin realizacji 4Q 2021• Powierzchnia działek ok 350m2• Powierzchnia użytkowa domu 112 m2• Pełna kondygnacja 1 pietra (brak skosów)• Nowoczesna i funkcjonalna architektura• Dwa miejsca parkingowe w cenie• Wysoki standard wykonania• Ogrzewanie podłogowe• Trzyszybowa stolarka okienna• Instalacja pod odkurzacz centralny• Możliwość montażu rekuperacji• Bezpieczne, zamknięte osiedle• W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone (las na Brusie)• Szybki dojazd do centrum, Manufaktura (ok 10 min)W celu uzyskania informacji szczegółowych zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.

Inwestycja Jagodnica Park - Etap 2 znajduje się na Złotnie, ul. Jagodnica 15 (5.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Brzeski Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Jagodnica Park - Etap 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Jagodnica Park - Etap 2 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 113 metrów kwadratowych w cenie od 569 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Brzeski Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jagodnica Park - Etap 2

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 450 metrów od inwestycji Jagodnica Park - Etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Złotno - Legnicka (1498).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Jagodnica Park - Etap 2 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha w odległości 700m, Duduś dla Maluchów. Żłobek w odległości 800m, Szkoła Podstawowa nr 169 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Przychodnia Rejonowa nr 34 ZOZ Łódź - Polesie, w odległości 1250 m znajduje się JMC. Medycyna i stomatologia, w odległości 1350 m znajduje się Poradnia Zdrowego Życia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Restauracja Yuca, w odległości 1350 m znajduje się Jadłodajnia u Gawła, w odległości 1450 m znajduje się Pizzeria Bartek.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 2150 m znajduje się MOSiR Wodny Raj w Łodzi.

Data publikacji: 29.05.2019

Data aktualizacji: 29.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie