Apartamenty Lubartowska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Lubartowska, oferowane bezpośrednio przez

Bright Developments Sp. z o.o

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Lubartowska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty LubartowskaApartamenty Lubartowska

7 zdjęć

Apartamenty Lubartowska
Apartamenty Lubartowska
Apartamenty Lubartowska
Apartamenty Lubartowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gaz z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Lubartowska to propozycja dla osób, które szukają dobrego miejsca do mieszkania, pracy i wypoczynku w spokojnej, ale jednocześnie pełnej życia części miasta.

Inwestycja położona w jednej z zacisznych ulic Grochowa, wkomponowana zostanie w zwartą zabudowę, harmonizując z istniejącym otoczeniem niskich kamienic i okolicznych domów wielorodzinnych. Kameralna, elegancka architektura w zurbanizowanej przestrzeni to alternatywa dla dużych osiedli i wielopiętrowych bloków.

W budynku zaprojektowano zaledwie 26 apartamentów na 5 kondygnacjach, nieduży lokal usługowy w parterze oraz garaż podziemny. Proponujemy zróżnicowane powierzchnie od ok. 40 do 85 m2, z jedną łazienką lub dwiema, osobnym WC i garderobą. Mieszkania na piętrach posiadają balkony lub przestronne tarasy. W tylnej elewacji znajdują się duże ogródki lokatorskie do wyłącznej dyspozycji przyszłych właścicieli mieszkań na parterze. Największy posiada ponad 280 m2.

W garażu z dwukierunkowym wjazdem przewidziano wygodne miejsca parkingowe o szer. min. 2,5 m. Na kondygnacji podziemnej będą znajdować się boksy garażowe, a na poziomie parteru – komórki lokatorskie. Winda renomowanej marki będzie łączyć wszystkie kondygnacje.

Apartamenty Lubartowska to budynek z elegancką fasadą o podwyższonym standardzie. Wielkością i charakterem wpisuje się w pozostałe obiekty w pierzei ulicy, jednak nawiązuje do nowych uzupełnień zabudowy Grochowa.

Szkoły, przedszkola, ośrodki medyczne, małe i duże punkty handlowo-usługowe znajdują się w bliskim sąsiedztwie planowanej inwestycji. W okolicy – obiekty sportowe, parki, liczne restauracje i kawiarnie.

W odległości spaceru dostępne są różne warianty transportu publicznego: tramwaje, autobusy oraz rowery miejskie. Nieco dalej stacja PKP i SKM, a także główne arterie dzielnicy, które zapewniają swobodne połączenie z różnymi częściami Warszawy.

Rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych, niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa i oferta edukacyjna. Apartamenty Lubartowska to dobra przestrzeń dla rodzin i wszystkich osób, które chcą mieszkać w kameralnym budynku, w cichym otoczeniu, z wygodnym dojazdem do centrum stolicy.

Inwestycja Apartamenty Lubartowska znajduje się na Grochowie, ul. Lubartowska 7 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bright Developments Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Lubartowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lubartowska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Bright Developments Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Lubartowska?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Lubartowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 717 metrów od inwestycji Apartamenty Lubartowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Lubartowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lubartowska znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 195 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w odległości 197 m, szkoła w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Lubartowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Afident w odległości 228 m, Petra Medica w odległości 264 m, Adax-med w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Lubartowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 134 m znajduje się Joga Sztuka Życia, w odległości 220 m znajduje się Monopolowy "Rowis", w odległości 252 m znajduje się Otrębusy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lubartowska w odległości 212 m znajduje się boisko / kort, w odległości 249 m znajduje się boisko / kort, w odległości 375 m znajduje się Reh-Medica.

Data publikacji: 10.03.2023
Data aktualizacji: 18.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: