Przystań

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Majkowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Bravo Developer

Kartuzy, ul. Majkowskiego 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

PrzystańPrzystań

11 zdjęć

Przystań
Przystań
Przystań
Przystań

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy
 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 208 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (10)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

Wysoki standard zastosowanych materiałów zapewni pełny komfort mieszkania. W pobliżu inwestycji znajdą Państwo wszelkie najbardziej potrzebne punkty usługowe.

Inwestycja Przystań realizowana jest w sposób zgodny z polityką firmy Bravo Developer przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz przy pełnym i profesjonalnym nadzorze inwestora.

Dla Państwa wygody w każdym z budynków zlokalizowana będzie winda cichobieżna, która umożliwi komfortowy dostęp do mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach.

W ofercie dostępne są dodatkowo miejsca postojowe w hali garażowej podziemnej, miejsca parkingowe naziemne oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Przystań znajduje się w Kartuzach, ul. Majkowskiego 40 (15.8 km od Gdańska), została zrealizowana przez Bravo Developer.

Inwestycja Przystań została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 208 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bravo Developer przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań?

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1160 metrów od inwestycji Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kartuzy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła wyższa w odległości 326 m, Zespół Szkół Technicznych im. Floriana Ceynowy w odległości 340 m, szkoła wyższa w odległości 349 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne św. Łukasza w odległości 238 m, Kaszuby w odległości 238 m, Szpital Powiatowy im. Aleksandra Majkowskiego w Kartuzach w odległości 239 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 241 m znajduje się Maroko, w odległości 273 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 273 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań w odległości 404 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 412 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 422 m znajduje się Stadion Miejski.

Data publikacji: 28.10.2022
Data aktualizacji: 25.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: