Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielove Osiedle

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Komisji Edukacji Narodowej, oferowane bezpośrednio przez

Brand Master Deweloperni

Wyszków, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielove OsiedleZielove Osiedle

4 zdjęcia

Zielove Osiedle
Zielove Osiedle
Zielove Osiedle
Zielove Osiedle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 102 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Zielove Osiedle logo

Zielove to nowoczesna wyszkowska inwestycja, położona nad Bugiem. Osiedle realizowane będzie wieloetapowo i składać się będzie z budynków o zróżnicowanej wysokości do maksymalnie pięciu pięter. W całym kompleksie znajdziemy nowocześnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od ok. 30 m2 do komfortowych apartamentów czteropokojowych o powierzchni ok. 100 m2.

Naszym priorytetem jest wybudowanie samowystarczalnego osiedla, gdzie mieszkańcy będą mogli zaspokoić podstawowe potrzeby bez konieczności wychodzenia poza teren inwestycji. Pragniemy ponadto stworzyć atrakcyjną przestrzeń wypoczynkową, sprzyjającą budowaniu więzi sąsiedzkich i integracji międzypokoleniowej. W tym celu zaprojektowaliśmy osiedlowe “miejsce spotkań” z wygodnymi ławkami, obszarem przeznaczonym do gry w bule i terenem umożliwiającym organizację pikniku lub grilla.

Inwestycja Zielove Osiedle znajduje się w Wyszkowie, ul. Komisji Edukacji Narodowej (35 km od Warszawy), została zrealizowana przez Brand Master Deweloperni.

Inwestycja Zielove Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Zielove Osiedle nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Brand Master Deweloperni przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wyszków to miasto leżące w granicach województwa mazowieckiego, będące siedzibą powiatu wyszkowskiego. Obecnie Wyszków to tereny ciekawe pod względem turystycznym i rekreacyjnym, przedsiębiorstwa usytuowane w mieście nie przekraczają norm zanieczyszczenia, co czyni środowisko przyjaznym. Wypoczynek w mieście zapewniają ośrodki zlokalizowane na lewym brzegu Bugu: ośr. letniskowy – Rybienko Leśne, Sanatorium Neuropsychiatrii Dziecięcej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielove Osiedle?

Wyszków znajduje się w odległości około 55 kilometrów od Warszawy. Przez miasto przebiega droga międzynarodowa E67, oraz dwie drogi krajowe: nr 8, nr 62 i jedna wojewódzka: DW 618. Wyszków posiada również własną obwodnicę oraz stację kolejową.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielove Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1196 metrów od inwestycji Zielove Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybienko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielove Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielove Osiedle znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZDZ Liceum w odległości 160 m, 1 LO im. C.K. Norwida sala gimnastyczna w odległości 628 m, 1 LO im. C.K. Norwida w odległości 672 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielove Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Powiatowy w Wyszkowie w odległości 77 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 170 m, Gabinet Stomatologiczny M. Janicka w odległości 944 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielove Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 243 m znajduje się Piekarnia, w odległości 772 m znajduje się Biedronka, w odległości 926 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielove Osiedle w odległości 172 m znajduje się boisko / kort, w odległości 307 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 310 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 28.01.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023