Villa de Charme

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Villa de Charme dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
VC0042
5
152,85 m²
-
VC0021
5
161,33 m²
-

Opis Inwestycji

Villa de Charme to unikatowy i kameralny projekt na warszawskim Bemowie. Ogrodzone osiedle przy ulicy Szeligowskiej obejmuje łącznie 52 komfortowe i przestronne domy z podziemnymi garażami i ogródkami. Proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponad­czasowego i eleganckiego charakteru.Trzy kondygnacje nadziemne w prosty sposób wydzielają przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – dzienną. Pod budynkiem znajdują się stanowiska na dwa samochody i funkcjonalne schowki, a przydomowy ogródek o wielkości do 94 m² (w zależności od domu) zapewnia przyjemne miejsce relaksu pod gołym niebem. Do dyspozycji mieszkańców są dwa tarasy - jeden na parterze, drugi na ostatniej kon­dygnacji, który połączony jest ze sypialnią. Łączna powierzchnia czte­rech kondygnacji w zależności od domu wynosi - od 152 do 161 m².Przyjemny i pełen spokoju klimat okolicy zapewniają przede wszystkich okazałe drzewa rosnące wzdłuż ulicy Szeligowskiej. Uzupełnieniem tego krajobrazu są zielone przestrzenie na terenie osiedla. Istotnym elementem inwestycji są nowe nasadzenia – zarówno drzew, jak i ozdobnych krzewów oraz traw. To miejsce do życia w zgodzie z naturą!Termin zakończenia prac budowlanych:I/II Q 2021

Inwestycja Villa de Charme znajduje się na Chrzanowie, ul. Szeligowska 25A (8.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Villa de Charme jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych domów w tym 47 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Villa de Charme pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 153 do 161 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 153 do 161 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 52 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 153 do 161 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa de Charme

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa de Charme mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Villa de Charme znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sternicza 04.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa de Charme składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Lidl, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa de Charme w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.03.2019

Data aktualizacji: 04.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie