Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa de Charme

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Szeligowska, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska 25A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa de CharmeVilla de Charme

10 zdjęć

Villa de Charme
Villa de Charme
Villa de Charme
Villa de Charme

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 52 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Villa de Charme to unikatowy i kameralny projekt na warszawskim Bemowie. Ogrodzone osiedle przy ulicy Szeligowskiej obejmuje łącznie 52 komfortowe i przestronne domy z podziemnymi garażami i ogródkami. Proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponad­czasowego i eleganckiego charakteru.

Trzy kondygnacje nadziemne w prosty sposób wydzielają przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – dzienną. Pod budynkiem znajdują się stanowiska na dwa samochody i funkcjonalne schowki, a przydomowy ogródek o wielkości do 94 m² (w zależności od domu) zapewnia przyjemne miejsce relaksu pod gołym niebem. Do dyspozycji mieszkańców są dwa tarasy - jeden na parterze, drugi na ostatniej kon­dygnacji, który połączony jest ze sypialnią. Łączna powierzchnia czte­rech kondygnacji w zależności od domu wynosi - od 152 do 161 m².

Przyjemny i pełen spokoju klimat okolicy zapewniają przede wszystkich okazałe drzewa rosnące wzdłuż ulicy Szeligowskiej. Uzupełnieniem tego krajobrazu są zielone przestrzenie na terenie osiedla. Istotnym elementem inwestycji są nowe nasadzenia – zarówno drzew, jak i ozdobnych krzewów oraz traw. To miejsce do życia w zgodzie z naturą!

Termin zakończenia prac budowlanych:

I/II Q 2021

Inwestycja Villa de Charme znajduje się na Chrzanowie, ul. Szeligowska 25A (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Villa de Charme została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa de Charme nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa de Charme?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa de Charme mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2364 metrów od inwestycji Villa de Charme znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa de Charme znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa de Charme znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 279 m, przedszkole w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w odległości 478 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa de Charme jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedicaBaby w odległości 524 m, mjkstomatologia.pl w odległości 598 m, Przychodnia Rodzinna Dr Zdziebłowskiej w odległości 704 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa de Charme składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Żabka, w odległości 292 m znajduje się Lidl, w odległości 405 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa de Charme w odległości 332 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 447 m znajduje się boisko / kort, w odległości 478 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 05.03.2019
Data aktualizacji: 13.11.2023

Artykuły powiązane:

Oferty na Chrzanowie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023