Zator - Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez BongoInvest

oświęcimski, Zator, ul. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Zator - Apartamenty

6 zdjęć

Zator - Apartamenty
Zator - Apartamenty
Zator - Apartamenty
Zator - Apartamenty

Opis Inwestycji

Osiedle Apartamentowców to priorytetowa inwestycja firmy Bongoinvest. Lokalizacja osiedla w centralnej części miasta Zator, przy ulicy Jana Pawła II gwarantuje niepowtarzalne widoki, sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta. Pozwala to cieszyć się kameralnością otoczenia oraz walorami miejskiego życia. Stąd już tylko krok dzieli Państwa od urokliwych zakątków Zatora.

Na obszarze czterech hektarów powstaje siedem obiektów , z czego pięć to obiekty mieszkalne, natomiast dwa to obiekty z wbudowanymi na parterze usługami. Do dyspozycji przekażemy zarówno podziemne jak i nadziemne miejsca postojowe. Budynki w całości przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wbudowane windy. Powstaje tam również cała infrastruktura towarzysząca, mała architektura oraz plac zabaw dla dzieci, a także część rekreacyjna.

Wszystkie oddawane mieszkania mają zaprojektowane przestronne balkony bądź tarasy, które zawarte są w cenie mieszkań. Obiekty będą całodobowo monitorowane. Dzięki jasnej kolorystyce elewacji i szlachetnym materiałom wykończeniowym odnajdziecie Państwo lekkość i elegancję naszych obiektów.

Nasza aktualna oferta skierowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również do osób pragnących zamieszkać w nowoczesnych, komfortowych i wygodnych apartamentach, z niskimi kosztami eksploatacji. W ofercie posiadamy również mieszkania dostępne w programie MDM, a także zapewniamy pomoc profesjonalnego doradcy kredytowego. Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy lokale usługowe- pod wynajem o zróżnicowanej powierzchni usług.

Inwestycja Zator - Apartamenty znajduje się w Zatorze, ul. Jana Pawła II (8.4 km od Oświęcimia), została zrealizowana przez BongoInvest.

Inwestycja Zator - Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Zator - Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BongoInvest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie przewidziane również na poziomie -1.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórki lokatorskie przewidziane również na poziomie -1.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dogodna lokalizacja obiektu – znajduje się w odległości około 50 km od dużych aglomeracji miejskich takich jak: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała. W odległości 100 metrów od apartamentów znajdują się takie obiekty jak: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, bank, hala sportowa oraz markety. Lokalizacja osiedla w centralnej części miasta Zator, przy ulicy Jana Pawła II gwarantuje niepowtarzalne widoki, sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta. Pozwala to cieszyć się kameralnością otoczenia oraz walorami miejskiego życia. Stąd już tylko krok dzieli Państwa od urokliwych zakątków Zatora.

Powiat oświęcimski leży na zachodzie woj. małopolskiego, na malowniczej Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, przy samej granicy ze Śląskiem. Zajmuje obszar 406,03 km2, a mieszka w nim ok. 153 000 osób. Na powiat składa się 9 gmin, w których znajduje się łącznie 58 miejscowości. Jest to region wysoce uprzemysłowiony, w którym rozwija się m.in. przemysł chemiczny i metalowy. To przełożyło się na typ zabudowy – w obszarze miejskim dominują osiedla bloków. W mniejszych miejscowościach przeważają zabudowania jednorodzinne. Zabytki powiatu skupiają się głównie w Oświęcimiu i Zatorze, a najstarszy z nich pochodzi z XIIIw. Występują tu rozległe tereny zielone, a ok. 30% obszaru jest chroniona. Dobrze rozwinięta jest oferta usług oświatowych i medycznych. W pełni zadowalające jest zaplecze sportowe i kulturalne. Dodatkowo powiat leży w miejscu rewelacyjnie połączonym z Krakowem oraz pozostałymi miejscowościami wojewódzkimi krajowymi. Przebiegają tędy 3 drogi krajowe i 5 wojewódzkich.

Komunikacja

W powiecie oświęcimskim krzyżują się trasy o ogólnopolskim znaczeniu – są to drogi krajowe nr 28, 44 i 52. Dodatkowo przechodzą tędy 5 dróg wojewódzkich: 780, 781, 933, 948 i 949. Niespełna 5 km od zachodniej granicy biegnie wojewódzka 931. Działa tu PKP, PKS, a swoje usługi transportowe oferują też prywatne firmy przewozowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zator - Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Zator - Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zator Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zator - Apartamenty znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Tęcza w odległości 90 m, Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon w odległości 150 m, Samorządowe Przedszkole w Zatorze "Złota Rybka" w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zator - Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 250 m, Centrum Opiekuńczo-Lecznicze "Caritas" w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zator - Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Stop.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zator - Apartamenty w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.04.2016
Data aktualizacji: 28.08.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: