Zielony Zaułek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBlockpol Developer Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Zielony Zaułek to miejsce w którym zamieszkasz z przyjemnością. W cichej okolicy, w niedalekiej odległość od dwóch skwerów, w pobliżu parku wrocławskiego ze stawem krajobrazowym możesz odpocząć od zgiełku codzienności. Osiedle składać się będzie z dwóch 4 i 5-cio kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wyposażonych w windy z około 100 mieszkaniami różnej wielkości. W jednym z nich, w podziemiu, zlokalizowany będzie parking z garażami. Ponadto na osiedlu powstaną dwa mniejsze /2 i 3 kond./ budynki przeznaczone pod działalność usługową. Każde mieszkanie posiada niezależny kocioł gazowy, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz okna wykonane z wysokiej jakości drewna. Wyposażenie obejmuje również instalacje elektryczną, telefoniczną, Internet, RTV – okablowanie plus osprzęt, instalacje domofonową z cyfrowym panelem przywoławczym oraz wiele innych elementów.BUDYNKI NA OSIEDLUOsiedle sładać się będzie z dwóch budynków mieszkalnych z około 100 mieszkaniami różnej wielkości oraz dwóch mniejszych budynków przeznaczonych pod działalność usługową. Budynek oznaczony jako “A” posiada 4 klatki które prowadzą do 68 mieszkań i podziemnych garaży. Mieszkania o różnej wielkości od 27-87m2 wykonane są w podwyższonym standardzie i posiadają przestronne balkony i tarasy.Budynek oznaczony jako “B” posiada 2 klatki które prowadzą do 36 mieszkań. Mieszkania o różnej wielkości od 27-87m2 wykonane są w podwyższonym standardzie i posiadają przestronne balkony i tarasy.Budynki oznaczony jako “C” i “D” przeznaczone pod działalność gospodarczą z lokalami usługowymi i biurowymi.SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE LOKALIZACJIOsiedle Zielony Zaułek powstaje w Lubinie przy ulicy Piłsudskiego. W niewielkiej odległości znajdują się punkty usługowe między innymi apteka i fryzjer. Osiedle położone jest w pobliżu centrum, do którego dojedziesz w 5 minut (ok 1,5 km). Wszystko to sprawia że nasza lokalizacja spełnia Twoje oczekiwania!

Inwestycja Zielony Zaułek znajduje się w Lubinie, ul. Piłsudskiego (3.3 km od centrum Lubina), została zrealizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zaułek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zaułek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Blockpol Developer Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zaułek

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

Komunikacja

Przemieszczanie się po mieście zapewnia miejscowe przedsiębiorstwo PKS Lubin. Obecnie, w jego ramach funkcjonuje 16 linii autobusowych (17 sezonowo), które kursują nie tylko po mieście Lubin, ale i po 31 okolicznych, gminnych miejscowościach. W Lubinie krzyżują się dwie drogi krajowe - nr 3 i nr 36 oraz bieg swój mają dwie drogi wojewódzkie 323 i 335.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zaułek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Zielony Zaułek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przylesie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zaułek znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Palneta Zdrowia w Lubinie w odległości 130 m, Policealna Szkoła w Lubinie w odległości 500 m, Biblioteka Pedagogiczna w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Zaułek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Przylesie w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Zaułek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zaułek w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie