Osiedle Przylesie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przylesie, oferowane bezpośrednio przez

Blockpol Developer Sp. z o.o.

Opole, ul. Przylesie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przylesie

4 zdjęcia

Osiedle Przylesie
Osiedle Przylesie
Osiedle Przylesie
Osiedle Przylesie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 295 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Teren, na którym znajduje jest Osiedle Przylesie, spodoba się zwłaszcza osobom, które cenią sobie ciszę oraz bliskość natury. Nadodrzańskie wały zachęcają do aktywnego spędzania czasu, a zielone tereny znajdujące się tuż przy granicy inwestycji dają poczucie odizolowania się od miejskiego życia.

Jednocześnie inwestycja jest oddalona od największego na Opolszczyźnie centrum handlowego zaledwie o 2 km, a od rynku o 4 km. Pobliska infrastruktura oświatowa i handlowa pozwala na wygodne życie w otoczeniu zieleni.

W dziewięciu budynkach zlokalizowano łącznie 295 lokali mieszkalnych. Mieszkańcy mogą korzystać z miejsc postojowych w garażu podziemnym, a także miejsc parkingowych usytuowanych na terenie inwestycji.

Zadbano także o eleganckie bryły budynków, stonowaną kolorystykę oraz dobrej jakości materiały wykończeniowe.

Inwestycja jest ogrodzona i monitorowana, a plac zabaw i wewnętrzne tereny zielone pozwalają mieszkańcom odpocząć również na terenie osiedla.

Na Osiedlu Przylesie znajdują się 2-,3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 36 do 77 m2.

Lokale mają przemyślane układy, a duże balkony i tarasy dodatkowo je uatrakcyjniają.

To inwestycja przeznaczona dla tych, którzy chcą mieszkać wygodnie i spokojnie.

Inwestycja Osiedle Przylesie znajduje się w Opolu, ul. Przylesie (3 km od centrum Opola), została zrealizowana przez Blockpol Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Przylesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 295 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przylesie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przylesie?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przylesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1510 metrów od inwestycji Osiedle Przylesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Zachodnie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przylesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylesie znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Łangowskiego w Opolu w odległości 780 m, szkoła w odległości 800 m, Publiczne Przedszkole nr 24 "Chatka Puchatka" w odległości 860 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przylesie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 840 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 930 m, Optima Medycyna SA w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przylesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się euro, w odległości 730 m znajduje się abc, w odległości 980 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylesie w odległości 640 m znajduje się Kort tenisowy 2, w odległości 640 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 700 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: