Górnicza 5

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBlockpol Developer Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Curie(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż lubiński, Lubin, ul. Marii Skłodowskiej-Curie (0.8 km od centrum Lubina)
  Ceny od: 4 743 brutto/m2
  Apartamenty Curie
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 29 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom4U Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nasza kolejna już inwestycja w Lubinie, kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym zlokalizowanych przy ul. Górniczej 5. W budynkach znajdować się będą 84 mieszkania o różnej wielkości.Ze względu na lokalizację inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, jest to idealne miejsce do zamieszkania rodzin z dziećmi. W odległości 250m od granicy naszej działki zaczyna się Park Solidarności oraz tereny zielone w obrębie ul. Lotników, Konstytucji 3 Maja oraz al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na ich terenie znajduje się wiele placów zabaw i boisk sportowych.Założenia projektowe zakładają budowę budynków w standardzie zbliżonym do naszej poprzedniej inwestycji w Lubinie – przy ul. Piłsudskiego. Zostaną one wyposażone w windy, każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub taras. Na piętrach i półpiętrach znajdować się będą komórki lokatorskie.

Inwestycja Górnicza 5 znajduje się w Lubinie, ul. Górnicza 5 (0.1 km od centrum Lubina), została zrealizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Górnicza 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Górnicza 5 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 3 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Górnicza 5

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

Komunikacja

Przemieszczanie się po mieście zapewnia miejscowe przedsiębiorstwo PKS Lubin. Obecnie, w jego ramach funkcjonuje 16 linii autobusowych (17 sezonowo), które kursują nie tylko po mieście Lubin, ale i po 31 okolicznych, gminnych miejscowościach. W Lubinie krzyżują się dwie drogi krajowe - nr 3 i nr 36 oraz bieg swój mają dwie drogi wojewódzkie 323 i 335.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Górnicza 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Górnicza 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pileckiego (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 5 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Słoneczko w odległości 100 m, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie w odległości 570 m, Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych dla Dorosłych w Lubinie w odległości 570 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Górnicza 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miedziowe Centru Zdrowia SA Szpital w odległości 390 m, Regionalne Centrum Zdrowia w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Górnicza 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 5 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.06.2015

Data aktualizacji: 01.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie