Górnicza 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Górnicza, oferowane bezpośrednio przez

Blockpol Developer Sp. z o.o.

Lubin, ul. Górnicza 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Górnicza 5

9 zdjęć

Górnicza 5
Górnicza 5
Górnicza 5
Górnicza 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Nasza kolejna już inwestycja w Lubinie, kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym zlokalizowanych przy ul. Górniczej 5. W budynkach znajdować się będą 84 mieszkania o różnej wielkości.

Ze względu na lokalizację inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, jest to idealne miejsce do zamieszkania rodzin z dziećmi. W odległości 250m od granicy naszej działki zaczyna się Park Solidarności oraz tereny zielone w obrębie ul. Lotników, Konstytucji 3 Maja oraz al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na ich terenie znajduje się wiele placów zabaw i boisk sportowych.

Założenia projektowe zakładają budowę budynków w standardzie zbliżonym do naszej poprzedniej inwestycji w Lubinie – przy ul. Piłsudskiego. Zostaną one wyposażone w windy, każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub taras. Na piętrach i półpiętrach znajdować się będą komórki lokatorskie.

Inwestycja Górnicza 5 znajduje się w Lubinie, ul. Górnicza 5 (0.1 km od centrum Lubina), została zrealizowana przez Blockpol Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Górnicza 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Górnicza 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - czasownika odnoszącego się do pozytywnej ludzkiej emocji ,,lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.), podczas której Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Górnicza 5?

Przemieszczanie się po mieście zapewnia miejscowe przedsiębiorstwo PKS Lubin. Obecnie w jego ramach funkcjonuje kilkanaście linii autobusowych, które kursują nie tylko po mieście Lubin, ale i po kilkudziesięciu okolicznych, gminnych miejscowościach. W Lubinie krzyżują się dwie drogi krajowe - nr 3 i nr 36 oraz bieg swój mają dwie drogi wojewódzkie 323 i 335.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Górnicza 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 472 metrów od inwestycji Górnicza 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lubin Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Górnicza 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 5 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 548 m, Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 554 m, szkoła w odległości 594 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Górnicza 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Regionalne Centrum Zdrowia w odległości 330 m, Miedziowe Centrum Zdrowia S.A. D-40 w odległości 366 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 369 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Górnicza 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 288 m znajduje się Dino, w odległości 422 m znajduje się Żabka, w odległości 551 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 5 w odległości 244 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: