Segmenty Wilcza

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wilcza, oferowane bezpośrednio przez BIURO SPRZEDAŻY

wołomiński, Marki, ul. Wilcza 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Segmenty Wilcza

3 zdjęcia

Segmenty Wilcza
Segmenty Wilcza
Segmenty Wilcza

Opis Inwestycji

Jest to nowa inwestycja na rynku deweloperskim charakteryzująca się ponadczasową bryłą i funkcjonalną architekturą. Bryła budynków, jak również całe osiedle w skład którego wchodzą 4 segmenty, jest zaprojektowana z myślą o wymagających klientach.

Do segmentów przynależą ogródki. Segmenty środkowe mają ogródki o powierzchni ponad 100 m2, a segmenty skrajne ponad 200 m2.

Dbałość o każdy szczegół projektu oraz wykonania zapewni pełny komfort do życia całej rodzinie.

Segmenty mają garaże i oprócz tego miejsce na podjeździe na postawienie drugiego auta, co w dzisiejszych czasach jest wyznacznikiem wygody i luksusu.

Każdy segment ma powierzchnię 135 m2 co pozwoliło na zaprojektowanie 3 sypialni, dużego salonu, licznych schowków i łazienek na każdym poziomie. Każdy segment ma balkon i taras. Da każdego segmentu mamy przynależny strych o powierzchni prawie 30 m2, który ma możliwość zagospodarowania na powierzchnię mieszkalną.

Wszystkie segmenty mają indywidualne liczniki na media miejskie.

Budowa mieści się przy ul. Wilczej 30 w Markach wśród zabudowy jednorodzinnej w bardzo kameralnej okolicy.

Koniec prac planowany jest na wrzesień 2021 r.

Inwestycja Segmenty Wilcza znajduje się w Markach, ul. Wilcza 30 (2.2 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi BIURO SPRZEDAŻY.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Wilcza nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

Odległości od ważniejszych miejsc: Szkoła Podstawowa – 1200 m Przedszkole Publiczne – 500 m Przystanek autobusowy blisko osiedla – 800 m CH M1 – 4 km

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Wilcza znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole nr 28 Domowe Przedszkole II w odległości 30 m, Przedszkole niepubliczne nr 25 "Domowe Przedszkole" w odległości 30 m, Przedszkole Publiczne nr 6 " Wesoła Lokomotywa" w odległości 460 m.

Data publikacji: 18.11.2020
Data aktualizacji: 13.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: