Osiedle Szmaragdowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBIL Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • West End Apartments(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Domańskiego (2.3 km od centrum Opola)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  West End Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 29 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Opole staje się coraz większym miastem. Jednak nie łatwo jest znaleźć mieszkanie, które sprosta wszystkim potrzebom docelowych lokatorów. Najnowszą propozycją w tym względzie są mieszkania na Osiedlu Szmaragdowym. To projekt ponadczasowy i starannie przemyślany. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort życia przyszłym mieszkańcom.Osiedle Szmaragdowe będzie usytuowane w Opolu przy ul. Partyzanckiej. To dogodna, a jednocześnie ustronna lokalizacja charakteryzująca się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury. Dużym atutem jest bezpośredni dojazd do obwodnicy Opola. Ten aspekt jest bardzo ważny dla osób, których praca wymaga częstych wyjazdów. W najbliższej okolicy znajdują się: szkoła podstawowa, przedszkole, boiska sportowe oraz centrum handlowe.Pierwszy Budynek "A" będzie pełnić funkcję usługowo – mieszkalną. Dla usług przeznaczona została część parteru z wejściem od głównej ulicy. Lokale usługowe są zaprojektowane jako otwarta przestrzeń, ostateczna aranżacja będzie dokonana w konsultacji z docelowym najemcą.Pozostała część budynku zarezerwowana jest na cele mieszkaniowe. Wejście do tej części będzie w centralnej części działki co zapewni bezpieczeństwo i prywatność lokatorów. Drugi budynek (Budynek "B") będzie budynkiem wyłącznie mieszkalnym.W dzisiejszych czasach głównym problemem budynków zlokalizowanych w centrum miasta są miejsca parkingowe. Aby zapewnić maksymalny komfort dla przyszłych mieszkańców przygotowane zostały miejsca parkingowe - garażowe znajdujące się na kondygnacji -1 oraz na parterze budynku "B". Równolegle do ulicy Partyzanckiej wykonanych zostanie 10 miejsc postojowych dedykowanych dla lokali usługowych.Przy wejściach do budynków usytuowane zostaną pomieszczenia przeznaczone na przechowywanie rowerów. Kolejnym aspektem, który poprawi komfort życia są komórki lokatorskie przypisane do mieszkań znajdujące się w części piwnicznej. Do dyspozycji mieszkańców będzie teren zielony z placem zabaw znajdujący się w centralnej części działki.W sprzedaży dostępne będą 64 mieszkania. Polegając na doświadczeniu z poprzedniej inwestycji oraz znając zróżnicowane potrzeby klientów do wyboru będą cztery typy mieszkań. Mieszkania usytuowane na parterze będą miały dostęp do ogródków przez wyjście na taras, natomiast lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony.Inwestycja przy ul. Partyzanckiej jest opracowana z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort, przestrzeń i atmosferę dużego miasta. Bliskość rzeki i ośrodków kultury sprawia, że życie będzie znacznie przyjemniejsze, bez ograniczeń jakie niosą za sobą duże osiedla i blokowiska.Wysoka jakość wykorzystanych w procesie budowy materiałów stanowi gwarancję bezpieczeństwa mieszkańców i określa standard budynku. Dzięki temu przyszli mieszkańcy korzystać będą mogli z zaawansowanych technologii, które pozwalają zachować budynek w doskonałej kondycji przez długie lata.

Inwestycja Osiedle Szmaragdowe znajduje się w Opolu, ul. Partyzancka (2.9 km od centrum Opola), została zrealizowana przez dewelopera BIL Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Szmaragdowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szmaragdowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 57 metrów kwadratowych w cenie od 4 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BIL Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
WYKOŃCZENIE i WYPOSAŻENIE MIESZKAŃ 1. POSADZKA Jastrychy cementowe wylewane na mokro, pływające, zbrojone przeciwskurczowo - w pełni oddylatowane od elementów konstrukcyjnych. 2. ŚCIANY Ściany nośne i działowe murowane z pustaka ceramicznego. Tynki gipsowe zacierane na gładko. 3. SUFITY Tynki gipsowe zacierane na gładko. 4. BALKONY Płyta żelbetowa. Balustrada zgodnie z projektem elewacji. Wykończenie użytkowe - deski kompozytowe lub ceramika. 5. STOLARKA Okna PCV trzyszybowe. Drzwi wejściowe do mieszkania, drewniane. 6. WYPOSAŻENIE W INSTALACJE SANITARNE Instalacja ciepłej i zimnej wody - mieszkaniowe stacje wymiennikowe. Instalacja grzewcza - zasilana przez sieć ciepłowniczą ECO SA. Kanalizacja sanitarna PCV. Wentylacja grawitacyjna mieszkań 7. WYPOSAŻENIE W INSTALACJE ELEKTRYCZNE Doprowadzona do lokalu - trójfazowa 400V. Doprowadzona do lokalu 230V. Obwód zasilający kuchenkę elektryczną 400V. Instalacja oświetleniowa. Instalacja dzwonkowa oraz domofonowa - z urządzeniem odbiorczym. Instalacja telewizji kablowej, cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej, teleinformatyczna. Instalacja uziemiająca.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Szmaragdowe

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Szmaragdowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Szmaragdowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzancka-Osiedle (443).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szmaragdowe w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Centrum Sportu.

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 14.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie