Osiedle Szmaragdowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Partyzancka, oferowane bezpośrednio przez

BIL Sp. z o.o.

Opole, ul. Partyzancka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Szmaragdowe

19 zdjęć

Osiedle Szmaragdowe
Osiedle Szmaragdowe
Osiedle Szmaragdowe
Osiedle Szmaragdowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 340 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

WYKOŃCZENIE i WYPOSAŻENIE MIESZKAŃ 1. POSADZKA Jastrychy cementowe wylewane na mokro, pływające, zbrojone przeciwskurczowo - w pełni oddylatowane od elementów konstrukcyjnych. 2. ŚCIANY Ściany nośne i działowe murowane z pustaka ceramicznego. Tynki gipsowe zacierane na gładko. 3. SUFITY Tynki gipsowe zacierane na gładko. 4. BALKONY Płyta żelbetowa. Balustrada zgodnie z projektem elewacji. Wykończenie użytkowe - deski kompozytowe lub ceramika. 5. STOLARKA Okna PCV trzyszybowe. Drzwi wejściowe do mieszkania, drewniane. 6. WYPOSAŻENIE W INSTALACJE SANITARNE Instalacja ciepłej i zimnej wody - mieszkaniowe stacje wymiennikowe. Instalacja grzewcza - zasilana przez sieć ciepłowniczą ECO SA. Kanalizacja sanitarna PCV. Wentylacja grawitacyjna mieszkań 7. WYPOSAŻENIE W INSTALACJE ELEKTRYCZNE Doprowadzona do lokalu - trójfazowa 400V. Doprowadzona do lokalu 230V. Obwód zasilający kuchenkę elektryczną 400V. Instalacja oświetleniowa. Instalacja dzwonkowa oraz domofonowa - z urządzeniem odbiorczym. Instalacja telewizji kablowej, cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej, teleinformatyczna. Instalacja uziemiająca.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, park

Opis inwestycji

Opole staje się coraz większym miastem. Jednak nie łatwo jest znaleźć mieszkanie, które sprosta wszystkim potrzebom docelowych lokatorów. Najnowszą propozycją w tym względzie są mieszkania na Osiedlu Szmaragdowym. To projekt ponadczasowy i starannie przemyślany. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort życia przyszłym mieszkańcom.

Osiedle Szmaragdowe będzie usytuowane w Opolu przy ul. Partyzanckiej. To dogodna, a jednocześnie ustronna lokalizacja charakteryzująca się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury. Dużym atutem jest bezpośredni dojazd do obwodnicy Opola. Ten aspekt jest bardzo ważny dla osób, których praca wymaga częstych wyjazdów. W najbliższej okolicy znajdują się: szkoła podstawowa, przedszkole, boiska sportowe oraz centrum handlowe.

Pierwszy Budynek "A" będzie pełnić funkcję usługowo – mieszkalną. Dla usług przeznaczona została część parteru z wejściem od głównej ulicy. Lokale usługowe są zaprojektowane jako otwarta przestrzeń, ostateczna aranżacja będzie dokonana w konsultacji z docelowym najemcą.

Pozostała część budynku zarezerwowana jest na cele mieszkaniowe. Wejście do tej części będzie w centralnej części działki co zapewni bezpieczeństwo i prywatność lokatorów. Drugi budynek (Budynek "B") będzie budynkiem wyłącznie mieszkalnym.

W dzisiejszych czasach głównym problemem budynków zlokalizowanych w centrum miasta są miejsca parkingowe. Aby zapewnić maksymalny komfort dla przyszłych mieszkańców przygotowane zostały miejsca parkingowe - garażowe znajdujące się na kondygnacji -1 oraz na parterze budynku "B". Równolegle do ulicy Partyzanckiej wykonanych zostanie 10 miejsc postojowych dedykowanych dla lokali usługowych.

Przy wejściach do budynków usytuowane zostaną pomieszczenia przeznaczone na przechowywanie rowerów. Kolejnym aspektem, który poprawi komfort życia są komórki lokatorskie przypisane do mieszkań znajdujące się w części piwnicznej. Do dyspozycji mieszkańców będzie teren zielony z placem zabaw znajdujący się w centralnej części działki.

W sprzedaży dostępne będą 64 mieszkania. Polegając na doświadczeniu z poprzedniej inwestycji oraz znając zróżnicowane potrzeby klientów do wyboru będą cztery typy mieszkań. Mieszkania usytuowane na parterze będą miały dostęp do ogródków przez wyjście na taras, natomiast lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony.

Inwestycja przy ul. Partyzanckiej jest opracowana z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort, przestrzeń i atmosferę dużego miasta. Bliskość rzeki i ośrodków kultury sprawia, że życie będzie znacznie przyjemniejsze, bez ograniczeń jakie niosą za sobą duże osiedla i blokowiska.

Wysoka jakość wykorzystanych w procesie budowy materiałów stanowi gwarancję bezpieczeństwa mieszkańców i określa standard budynku. Dzięki temu przyszli mieszkańcy korzystać będą mogli z zaawansowanych technologii, które pozwalają zachować budynek w doskonałej kondycji przez długie lata.

Inwestycja Osiedle Szmaragdowe znajduje się w Opolu, ul. Partyzancka (2.9 km od centrum Opola), została zrealizowana przez BIL Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Szmaragdowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szmaragdowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BIL Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Szmaragdowe?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Szmaragdowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Szmaragdowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzancka-Osiedle (443).

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Szmaragdowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 780 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szmaragdowe w odległości 270 m znajduje się Centrum Sportu, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: