Osiedle Szmaragdowe etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Partyzancka, oferowane bezpośrednio przez

BIL Sp. z o.o.

Opole, ul. Partyzancka 70

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Szmaragdowe etap II

5 zdjęć

Osiedle Szmaragdowe etap II
Osiedle Szmaragdowe etap II
Osiedle Szmaragdowe etap II
Osiedle Szmaragdowe etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Opole staje się coraz większym miastem. Jednak nie łatwo jest znaleźć mieszkanie, które sprosta wszystkim potrzebom docelowych lokatorów. Najnowszą propozycją w tym względzie są mieszkania na Osiedlu Szmaragdowym. To projekt ponadczasowy i starannie przemyślany. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższy komfort życia przyszłym mieszkańcom.

MIESZKANIA

Apartamenty w stanie deweloperskim z możliwością kupna miejsc garażowych na wyłączność.

Wejście do strefy mieszkalnej będzie w centralnej części działki co zapewni bezpieczeństwo i prywatność lokatorów. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu przyszłych mieszkańców, budynek zostanie w całości podpiwniczony w celu wygospodarowania dużego garażu podziemnego. Przy głównym wejściu do budynku usytuowane zostanie pomieszczenia na rowery a budynek będzie wyposażony w windę.

LOKALE USŁUGOWE

Dla usług przeznaczona została część parteru z wejściem od głównej ulicy. Lokale usługowe zaprojektowano jako otwartą przestrzeń – ostateczna aranżacja zostanie wykonana w konsultacji z docelowym najemcą. Równolegle do ulicy Partyzanckiej powstaną miejsca postojowe dedykowane dla klientów.

Inwestycja Osiedle Szmaragdowe etap II znajduje się w Opolu, ul. Partyzancka 70 (2.9 km od centrum Opola), została zrealizowana przez BIL Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Szmaragdowe etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szmaragdowe etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BIL Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Szmaragdowe jest usytuowane w Opolu przy ul. Partyzanckiej. To dogodna, a jednocześnie ustronna lokalizacja charakteryzująca się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury. Dużym atutem jest bezpośredni dojazd do obwodnicy Opola. Ten aspekt jest bardzo ważny dla osób, których praca wymaga częstych wyjazdów. W najbliższej okolicy znajdują się takie obiekty jak szkoła podstawowa, przedszkole, boiska (m.in.piłkarskie) oraz centrum handlowe.

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Szmaragdowe etap II?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Szmaragdowe etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Szmaragdowe etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzancka-Osiedle (443).

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Szmaragdowe etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 770 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szmaragdowe etap II w odległości 270 m znajduje się Centrum Sportu, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.07.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: