Karniowice Słoneczna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBevendi

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jurajski Zakątek(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Bolechowice, ul. Turystyczna (5.7 km od Krakowa)
  Ceny od: 4 339 brutto/m2
  Jurajski Zakątek
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Zieliński Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowoczesna i funkcjonalna architektura świetnie wkomponowana w otoczenie to znak rozpoznawczy naszej inwestycji.Te wygodne i ekonomiczne domy zaprojektowane zostały z zachowaniem tradycyjnej architektury łączącej w sobie nowoczesne wykończenie elewacji drewnem oraz wysokiej jakości kamieniem elewacyjnym.Na dwóch poziomach mamy do dyspozycji 4 sypialnie, 2 łazienki, wydzieloną kuchnię, salon z kominkiem oraz garaż z wewnętrznym wejście prosto do holu. Dodatkowo przewidziano na zewnątrz miejsce na drugi samochód. Wszystkie domy posiadają część ogrodową wyeksponowaną od południa, a ogrodzony teren zapewnia bezpieczeństwo i poczucie komfortu mieszkańców.Konstrukcja domu umożliwia ponadto elastyczne dzielenie i aranżację powierzchni i pomieszczeń wedle własnej koncepcji i potrzeb.O atrakcyjności lokalizacji stanowi z jednej strony bliskość i szybki dojazd do Krakowa, a z drugiej otoczenie luźnej zabudowy jednorodzinnej, a także przebiegająca przez Karniowice i Bolechowice sieć szlaków turystyki pieszej i rowerowej.W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są sklepy spożywcze , przedszkola i szkoła podstawowa.Nie bez znaczenie pozostaje również bliskość Zabierzowa (4km) gdzie do dyspozycji mamy kryty basen i pozostałą infrastrukturę sportową.Karniowice dzieli od Krakowa zaledwie kilka kilometrów, a przebudowane rondo Ofiar Katynia powoduje, że dojazd samochodem do centrum zajmuje nie więcej jak 20 minut.- 10km do Ronda Ofiar Katynia (IKEA, Makro),- 14km do Starego Miasta.Do Karniowic można dojechać również autobusem miejskim, który kursuje co pół godziny z ulicy Bronowickiej w Krakowie (linia 268).Każdy dom jest gotowy do odbioru w stanie deweloperskim. Przygotowany do własnej aranżacji wnętrza.Na życzenie kupującego możemy dom wykończyć pod klucz.Zapraszamy do oglądnięcia domów. Do zobaczenia w Karniowicach!

Inwestycja Karniowice Słoneczna znajduje się w Karniowicach, ul. Krakowska 31 (7.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Bevendi.

Inwestycja Karniowice Słoneczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Karniowice Słoneczna pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 174 metrów kwadratowych w cenie od 524 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bevendi przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 170 do 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Zabezpieczenia: -system alarmowy -drzwi/okna antywłamaniowe -teren zamknięty -domofon/wideofon -monitoring/ochrona Ogrodzenie: -murowane -betonowe -żywopłot -metalowe -siatka -drewniane Ogrzewanie: -gazowe Media: -prąd -gaz -internet -telefon -kanalizacja -woda Dojazd: -asfaltowy Informacje dodatkowe: -strych -garaż
Konstrukcja budynku
materiał budynku: pustak
Dach
skośny pokrycie dachu: dachówka
Stolarka okienna
plastikowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Karniowice Słoneczna

Karniowice to malownicza wioska zlokalizowana w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zabierzów. Miejscowość położona na południowych zboczach Wyżyny Olkuskiej i w Rowie Krzeszowickim. Ze względu na ujmujący krajobraz i cenną przyrodę, północne tereny włączone zostały w obszar Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskiej. Ciekawe ukształtowanie terenu oraz zielona okolica sprzyjają spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. To także idealne miejsce dla rodzin z dziećmi szukających ucieczki od zgiełku miasta. Podróż do centrum Krakowa, autem zajmuje około 20 minut, dlatego Karniowice są doskonałą alternatywą mieszkaniową dla osób pracujących w małopolskiej metropolii. Przestronne tereny, zabudowa jednorodzinna oraz kameralna atmosfera to wielki atut tutejszej okolicy. Miłośników pieszych wędrówek i rowerowych eskapad, na pewno ucieszą szlaki turystyczne o zróżnicowanym poziomie trudności. W pobliżu znajdują się dwie szkoły podstawowe, jedna zlokalizowana w Bolechowicach – 1,2 km, druga w Kobylanach- odległość ok. 2 km. Spacerem w 10 minut dostaniemy się do pobliskich delikatesów i sklepów spożywczych.

Komunikacja

Podróż do Krakowa autem zajmuje mieszkańcom około 20 minut. Dogodne położenie i infrastruktura drogowa umożliwiają szybką komunikację z miastem. Z Karniowic do Krakowa, autobusem, który swój początkowy przystanek ma - w Krakowie przy ul. Zygmunta Augusta, linią MPK 268, dotrzemy w około 40 minut. Ogólnie do granic stolicy małopolski, w linii prostej, mieszkańców dzieli dystans 19 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Karniowice Słoneczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Karniowice Słoneczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karniowice I.

Data publikacji: 06.02.2019

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie