Osiedle domów Habdasówka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBesbud Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Osiedle domów Habdasówka - Mieszkaj z radością!Marzy się Państwu przytulny, ale nowoczesny dom w Żywcu? Taki, w którym odpoczniecie od zgiełku miasta, ale wciąż będziecie w zasięgu jego infrastruktury? Otoczonego zielenią i górami, które widać z każdego okna? Czy chcecie zamieszkać na spokojnym, kameralnym i zamkniętym osiedlu, na którym Wy i Wasze dzieci będziecie czuli się bezpiecznie?Jeśli tak, to czeka na Was osiedle domów w Żywcu przy ulicy Habdasówka. Każdy z obiektów jest otoczony okazałym ogrodem, do którego wyjdziecie Państwo bezpośrednio z salonu. Na wyjściu do ogrodu znajduje się taras, w sam raz do wypicia na nim porannej kawy. Przez nowoczesne okna wpadają promienie słońca i oświetlają luksusowo wykończone wnętrza. Znajdziecie tu przestronne pokoje i mnóstwo miejsca na wszystko, czego potrzebujecie: czy będzie to pracownia, pokój dziecka, gabinet czy siłownia.Cena domu 499.000zł - wielkość działki pod segmentem to aż 500m2.

Inwestycja Osiedle domów Habdasówka znajduje się w Żywcu, ul. Habdasówka 21 (15.5 km od Bielska-Białej), została zrealizowana przez dewelopera Besbud Development.

Inwestycja Osiedle domów Habdasówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle domów Habdasówka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 154 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Besbud Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynki Ważnym elementem jest sposób zaprojektowania domów w zabudowie bliźniaczej. Segmenty mieszkalne w bliźniaku połączone są jedynie garażami, nad którymi znajdują się górne tarasy. Takie połączenie domów w zabudowie bliźniaczej zwiększa komfort i kameralność ich mieszkańców. Wejście do każdego z domów stanowi wiatrołap z przestrzenią przewidzianą na garderobę. Okazały salon łączy się z rodzinną jadalnią, znajdą Państwo również w nim przygotowane miejsce na kominek. Obok znajduję się kuchnia w której możemy zaaranżować dla Państwa osobne pomieszczenie na spiżarnie. Na dolny taras z ogrodem prowadzą z salonu przesuwne drzwi balkonowe. Na parterze znajduje się jeszcze dodatkowy pokój który może służyć jako gabinet lub pokój gościnny, łazienka, kotłownia i garaż. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie. Największa znajduje się od strony ogrodu. Dwa bliźniacze pokoje ulokowane są od strony garażu i to z nich można wyjść drzwiami na górny taras znajdujący się nad garażem. Na tej kondygnacji znajduje się jeszcze łazienka oraz pomieszczenie mogące służyć jako pralnia/suszarnia. Niebywałym atutem jest swój własny ogród wraz z tarasem. Każdy z segmentów (połowa bliźniaka) został osadzony na działce 5 arów. Każda rodzina dysponować będzie więc sporym miejscem do odpoczynku i zabawy.
Konstrukcja budynku
Standard wykończenia obejmuje Ławy fundamentowe - wylewane zbrojone Ściany fundamentowe - bloczek betonowy zbrojony zalewany betonem Ściany zewnętrzne - pustak H+H 24 cm  Elewacja - Ocieplenie styropianem 15 cm + tynk silikatowo silikonowy Ściany wewnętrzne - bloczek H+H 11,5cm Stropy - Teriva  Posadzki - wylewki cementowe Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe Dach - więźba dachowa drewniana pokryta dachówką BRASS Okna - PCV z pakietem trzyszybowym, kolor Antracyt zew biały wewnętrzny Drzwi - drzwi zewnętrzne Ocieplone Instalacje wodno kanalizacyjne Instalacje gazowe Instalacje centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe na parterze) Kocioł gazowy Brama garażowa automatyczna Podjazd - brukowany Drogi i chodniki - kostka brukowa Brama wjazdowa - metalowa automatyczna, otwierana za pomocą karty lub pilota Furtka - otwierana przy użyciu klucza Media - wszystkie z sieci miejskiej, ogrzewanie gazowe Liczniki zużycia mediów - każdy budynek wyposażony jest w indywidualne liczniki
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się góry, rzeka, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle domów Habdasówka

Ulica Habdasówka na której powstaje osiedle domów to idealne miejsce do życia! Wybór właśnie tej lokalizacji nie był przypadkowy – celem dewelopera było stworzenie osiedla idealnego dla rodzin, zarówno tych dużych, jak i małych. Okolica jest zabudowana nowymi domami jednorodzinnymi, w większości rezydencjami. Ulica jest spokojna i bezpieczna: i rodzice, i dzieci będą dobrze się tutaj czuć. Osiedle domów Habdasówka to znacznie więcej, niż tylko piękna zieleń Waszych ogrodów. To przede wszystkim dziesiątki możliwości spędzania czasu i relaksu na łonie natury. Ogromną zaletą Osiedla Habdasówka jest wyjątkowe piękno okolicy i górskie otoczenie. Pomimo że znajduję się na terenie miasta Żywiec, panuje tam cisza i spokój, a wspaniałe widoki pozwalają odpocząć od zgiełku miasta, zostając jednocześnie w jego zasięgu. W niedalekiej odległości znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy i miejsca rekreacyjne. Nowo powstały szpital który ma być oddany końcem 2019 roku mieści się kilometr od osiedla w kierunku miasta. Tak więc dojeżdżające do niego z miasta pojazdy nie zakłócą Państwu ciszy i spokoju, natomiast w razie nagłej potrzeby, lekarzy mają Państwo na wyciągnięcie ręki. W odległości 200 metrów tuż za oddzielającym osiedle lasem znajduje się rzeka Koszarawa. Niebywałą zaletą lokalizacji jest przebiegająca niedaleko ścieżka rowerowa, która prowadzi bezpośrednio do jeziora żywieckiego, ciągnąca się wałami wzdłuż rzeki Koszarawa i Soła – to wspaniałe miejsce do wypraw rowerowych i wędrówek wraz z dziećmi. Choć zamieszkacie w cichej okolicy, wszędzie będziecie mieć blisko!

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle domów Habdasówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle domów Habdasówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Data publikacji: 08.07.2019

Data aktualizacji: 27.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie