Osiedle domów Habdasówka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Besbud Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle domów Habdasówka - Mieszkaj z radością!Marzy się Państwu przytulny, ale nowoczesny dom w Żywcu? Taki, w którym odpoczniecie od zgiełku miasta, ale wciąż będziecie w zasięgu jego infrastruktury? Otoczonego zielenią i górami, które widać z każdego okna? Czy chcecie zamieszkać na spokojnym, kameralnym i zamkniętym osiedlu, na którym Wy i Wasze dzieci będziecie czuli się bezpiecznie?Jeśli tak, to czeka na Was osiedle domów w Żywcu przy ulicy Habdasówka. Każdy z obiektów jest otoczony okazałym ogrodem, do którego wyjdziecie Państwo bezpośrednio z salonu. Na wyjściu do ogrodu znajduje się taras, w sam raz do wypicia na nim porannej kawy. Przez nowoczesne okna wpadają promienie słońca i oświetlają luksusowo wykończone wnętrza. Znajdziecie tu przestronne pokoje i mnóstwo miejsca na wszystko, czego potrzebujecie: czy będzie to pracownia, pokój dziecka, gabinet czy siłownia.Ceny domów od 499.000zł do 539.000zł w zależności od położenia i wielkości działki (od 500 do 600m).

Inwestycja Osiedle domów Habdasówka znajduje się w Żywcu, ul. Habdasówka 21 (15.5 km od Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Besbud Development.

Inwestycja Osiedle domów Habdasówka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle domów Habdasówka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 154 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Besbud Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się góry.

Lokalizacja inwestycji Osiedle domów Habdasówka

Ulica Habdasówka na której powstaje osiedle domów to idealne miejsce do życia! Wybór właśnie tej lokalizacji nie był przypadkowy – celem dewelopera było stworzenie osiedla idealnego dla rodzin, zarówno tych dużych, jak i małych. Okolica jest zabudowana nowymi domami jednorodzinnymi, w większości rezydencjami. Ulica jest spokojna i bezpieczna: i rodzice, i dzieci będą dobrze się tutaj czuć. Osiedle domów Habdasówka to znacznie więcej, niż tylko piękna zieleń Waszych ogrodów. To przede wszystkim dziesiątki możliwości spędzania czasu i relaksu na łonie natury. Ogromną zaletą Osiedla Habdasówka jest wyjątkowe piękno okolicy i górskie otoczenie. Pomimo że znajduję się na terenie miasta Żywiec, panuje tam cisza i spokój, a wspaniałe widoki pozwalają odpocząć od zgiełku miasta, zostając jednocześnie w jego zasięgu. W niedalekiej odległości znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy i miejsca rekreacyjne. Nowo powstały szpital który ma być oddany końcem 2019 roku mieści się kilometr od osiedla w kierunku miasta. Tak więc dojeżdżające do niego z miasta pojazdy nie zakłócą Państwu ciszy i spokoju, natomiast w razie nagłej potrzeby, lekarzy mają Państwo na wyciągnięcie ręki. W odległości 200 metrów tuż za oddzielającym osiedle lasem znajduje się rzeka Koszarawa. Niebywałą zaletą lokalizacji jest przebiegająca niedaleko ścieżka rowerowa, która prowadzi bezpośrednio do jeziora żywieckiego, ciągnąca się wałami wzdłuż rzeki Koszarawa i Soła – to wspaniałe miejsce do wypraw rowerowych i wędrówek wraz z dziećmi. Choć zamieszkacie w cichej okolicy, wszędzie będziecie mieć blisko!

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

W odległości 1650 metrów od inwestycji Osiedle domów Habdasówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKS Sp. z o.o..

Data publikacji: 08.07.2019

Data aktualizacji: 09.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie