Baltin BLU Aparthotel

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBaltimare Apartments Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 47 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Baltin BLU Aparthotel

Sarbinowo jest kameralną miejscowością i ulubionym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Oczywiście najważniejszą atrakcją okolicy dla każdego turysty jest Morze Bałtyckie. Baltin Blu Aparthotel znajduje się w odległości ok. 450 metrów od morza, więc z każdego apartamentu zaledwie w kilka chwil znajdziesz się na plaży.

Inwestycja Baltin BLU Aparthotel znajduje się w Sarbinowie, ul. Marynarska 8 (10.1 km od Koszalina), została zrealizowana przez dewelopera Baltimare Apartments Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Baltin BLU Aparthotel została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych apartamentów w tym 44 lokale typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Baltin BLU Aparthotel pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 48 do 50 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Baltimare Apartments Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 54 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Baltin BLU Aparthotel

Lokalizacja Baltin Blu Aparthotel zapewnia spokojny wypoczynek, a jednocześnie pozwala w ciągu kilku minut dotrzeć do plaży, promenady i pobliskiego lasu. Bliskość europejskiej trasy rowerowej R10 jest niewątpliwym atutem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jeśli marzysz o apartamencie nad morzem na własność lub zastanawiasz się gdzie skutecznie ulokować swoje oszczędności, to może Ciebie zainteresować nasza oferta inwestycyjna.

Powiat Koszaliński położony jest w pół­nocno – wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Liczy 64205 mieszkańców, gdzie 31945 stanowią mężczyźni natomiast kobiety 32260. Jego ogólna powierzchnia wynosi 1669 km², z czego 34,1% zajmują grunty orne, 42,8% lasy i tereny leśne, a 23,1% pozostałe grunty.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Baltin BLU Aparthotel znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Sarbinowie w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltin BLU Aparthotel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltin BLU Aparthotel w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.08.2019

Data aktualizacji: 10.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie