Oboźna

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Azysa Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Viva! Park(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Wierzyńskiego (5.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 383/m2
  Viva! Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 165 m2
  Liczba pokoi: 5
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Alfa Wojszyce(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Smardzowska 21 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 190/m2
  Alfa Wojszyce
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 19
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Villa Elegante(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota-Roweckiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 4 965/m2
  Villa Elegante
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 156 - 182 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  ComoDomo

Opis Inwestycji

Plan zagospodarowania terenuObiekt zaprojektowano jako zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (dwa szeregi po cztery domy każdy). Piesze dojście i dojazd do garaży zapewnia ciąg pieszo-jezdny znajdujący się pomiędzy wspominanymi szeregami domów. Na przedmiotowej nieruchomości planuje się wykonać cztery miejsca postojowe oraz komorę śmietnikową. Manewrowanie pojazdami zapewnia droga wewnętrzna, która po zakończeniu inwestycji, zgodnie z postanowieniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, zostanie przekazana Gminie Wrocław. Pozostałą część nieruchomości przewidziano jako wydzielone ogródki, przeznaczone do wyłącznego korzystania dla właścicieli poszczególnych domów.ArchitekturaObiekt zaprojektowano jako dwa równoległe szeregi trzech domów jednorodzinnych, w których wydzielono łącznie osiem lokali mieszkalnych (po cztery lokale w szeregu). W każdym z szeregów planuje się zrealizować trzy lokale dwukondygnacyjne z nieużytkowym poddaszem, które zgodnie z ewentualnymi wytycznymi klientów, można wykorzystać jako antresole. Jeden z lokali w szeregu posiada trzy kondygnacje (trzecia zaaranżowana została w poziomie użytkowego poddasza). Regularna bryła budynków z tradycyjnym z dachem dwuspadowym nawiązuje do architektury sąsiedniej zabudowy.

Inwestycja Oboźna znajduje się na Wojszycach, ul. Oboźna (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Oboźna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Oboźna pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 113 do 114 metrów kwadratowych w cenie od 500 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azysa Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Oboźna

Realizowana inwestycja znajduje się na końcu ul. Oboźnej. Komunikacja: przystanek autobusowy przy ul. Grota-Roweckiego (ok. 300 m od inwestycji). Rekreacja, handel i inne w zasięgu pieszego spaceru: Aqua Park (dojazd samochodem zajmuje ok. 10), tor wyścigowy Partynice, park szczytnicki, korty tenisowe na sudeckiej, liczne sklepy ogólnospożywcze przy ul. Grota-Roweckiego.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Oboźna znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 29 w odległości 850m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1600 m znajduje się Wysokogórska sp.j. Apteka. Mak, Karpińscy, w odległości 1650 m znajduje się Guth C., lek. med. Usługi lekarskie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Najświętszego Zbawiciela, w odległości 1150 m znajduje się Wniebowzięcia NMP, w odległości 1250 m znajduje się Miłosierdzia Bożego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1350 m znajduje się Tenis Partner 2 Sp. z o.o..

Data publikacji: 29.04.2015

Data aktualizacji: 30.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie