Better Home II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAzbud+ Zbigniew Krysztopik

Ceny od: 5 563 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Better Home II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
4
3
63,62 m²
28 m2
353 900 zł5 563 zł/m²

Opis Inwestycji

Better Home II to kolejny etap inwestycji na osiedlu Białostoczek. To nowoczesne i funkcjonalne mieszkania. Zamierzenie budowlane obejmuje stworzenie dwunastu nowoczesnych oraz funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Nasza nowa inwestycja powstaje w sąsiedztwie Ogrodów Działkowych i Rezerwatu Antoniuk, a jednocześnie w odległości ok. 3km do centrum miasta – dlatego jest to idealne miejsce dla osób ceniących dobrą komunikację i komfort, a także spokój i bliskość przyrody. Nasze mini-szeregówki dedykujemy również rodzinom z dziećmi – w niedalekim sąsiedztwie znajdują się dwa przedszkola – Samorządowe Nr 4 oraz Niepubliczne – Wyspa Skarbów, Szkoła Podstawowa Nr 42 im. bł. ks. Michała Sopoćki z siłownią, strzelnicą, torem rolkowo-rowerowym oraz z boiskami do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dogodną komunikację to idealne miejsce do zamieszkania dla Ciebie.Nowoczesne i funkcjonalne wnętrzaSzeregówki na ul.Skidelskiej to doskonała alternatywa dla mieszkań w bloku. Większa prywatność, swoboda, poczucie komfortu.Osiedle jest kameralne, blisko centrum oraz posiada własny ogródek. Ponadto posiada przypisane miejsce parkingowe, więc nie trzeba martwić się, że sąsiedzi nam zajmą wszystkie miejsca przed powrotem do domu. To naprawdę ciche i spokojne miejsce, bo w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Architekci zadbali dodatkowo o idealne oddzielenie części dziennej od części nocnej w każdym domu.Segmenty nr 0 i 5 zostaną wybudowane z wykorzystaniem energooszczędnej i innowacyjnej technologii szkieletowej, pozwalającej na zastosowanie dodatkowego ocieplenia (do 25 cm). Domy będą także wyposażone w system rekuperacji (odzyskiwania ciepła) gwarantujący zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem nawet o 50%.

Inwestycja Better Home II znajduje się w Białymstoku, ul. Skidelska 14 (2.8 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Azbud+ Zbigniew Krysztopik.

Inwestycja Better Home II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Better Home II pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 353 900 zł.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 353 900 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azbud+ Zbigniew Krysztopik przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Posadzki we wszystkich segmentach wykończone zostaną szlichtą cementową, natomiast tynki będą cementowo – wapienne (w segmentach tradycyjnych) lub gipsowo kartonowe (w segmentach energooszczędnych). We wszystkich szeregówkach zostaną zamontowane okna i drzwi balkonowe PCV- dzięki wielkości dające lepszy dostęp światła do wewnątrz. Ogrzewanie zapewnią grzejniki stalowe z rozprowadzeniem podpodłogowym. Wentylacja w mieszkaniach będzie grawitacyjna – wyjątkiem będą boczne lokale w konstrukcji szkieletowej – segmenty te zostaną wyposażone w wentylację mechniczną. Domy uzbrojone zostaną we wszystkie instalacje: wody zimnej i ciepłej ( woda ciepła przygotowana przez kocioł gazowy), kanalizacji sanitarnej i gazową. Ogrzewanie gazowe – największym atutem jest niezależność od miejskiego okresu grzewczego – sami decydujemy kiedy i jak grzejemy . Instalacja elektryczne zostanie rozprowadzona do punktów z osprzętem, natomiast instalacja oświetleniowa będzie bez opraw. Konstrukcja i wykończenie zewnętrzne Fundamenty żelbetowe wylewane, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, ściany z pustaków silikatowych lub w konstrukcji szkieletowej drewnianej – tak najkrócej można scharakteryzować konstrukcję szeregówek powstających na osiedlu Białostoczek. Wszystkie segmenty mają kominy systemowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: do każdego lokalu w cenie.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 64 m2.
Powierzchnie działek: 28 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 3-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 353 900 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 563 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Better Home II

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Better Home II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Better Home II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - al. Tysiąclecia Państwa Polskiego/Stacja Paliw.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Better Home II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Better Home II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: PanekMed w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Better Home II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Lewiatan, w odległości 280 m znajduje się Chorten.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Better Home II w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.08.2020

Data aktualizacji: 14.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie