Rożnowska Residence

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Residence dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
3B
116,51 m²
-

Opis Inwestycji

Inwestycja Rożnowska Residence to kameralna inwestycja znajdująca się w spokojnej części dzielnicy Praga Południe z jednocześnie łatwym dostępem do centrum Warszawy . Obejmuje ona dwa budynki, w których znajduje się zaledwie 13 mieszkań. Niebanalna architektura , nowoczesna i elegancka charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Podkreślają to zastosowane materiały elewacyjne w tym tynk szlachetny drywit. Szczególną zaletą są duże trzyszybowe okna , które zapewniają idealne doświetlenie pomieszczeń.Budynek A to 5 mieszkań w zabudowie szeregowej . Są to 4 mieszkania dwupoziomowe o pow. 85 m2 ( całkowita 140 m2) i 1 mieszkanie 3 poziomowe o pow 170 m2 ( całkowita 240 m2).Budynek B to budynek wielorodzinny obejmujący trzy kondygnacje nadziemne i podziemną . Dostępne są tu mieszkania trzypokojowe o powierzchni 52-60 m2.

Inwestycja Rożnowska Residence znajduje się na Gocławku, ul. Rożnowska 13 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Rożnowska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Residence pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 117 metrów kwadratowych.

Deweloper ATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 117 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Residence

W bliskiej odległości znajdują się - Centrum handlowe King Cross Praga Południe – 800 m -Centrum Szembeka 2 km -Park Lesnika 1,4 km -Pływalnia Szuwarek 1,2 km - najbliższe przedszkole 200 m , szkoła podstawowa 1 km, liceum ogólnokształcące 350 m

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rożnowska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Rożnowska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cukrownicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Residence znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 310 m, Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rożnowska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 560 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Residence w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2018

Data aktualizacji: 14.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie