Rożnowska Residence

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900/m2
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 29 - 119 m2
  Dla inwestora 2 oferty
  ATAL S.A.
 • Horyzont Praga(1.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Ostrobramska 73F (6.8 km od centrum Warszawy)
  Horyzont Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 37 - 65 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Inwestycja Rożnowska Residence to kameralna inwestycja znajdująca się w spokojnej części dzielnicy Praga Południe z jednocześnie łatwym dostępem do centrum Warszawy . Obejmuje ona dwa budynki, w których znajduje się zaledwie 13 mieszkań. Niebanalna architektura , nowoczesna i elegancka charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Podkreślają to zastosowane materiały elewacyjne w tym tynk szlachetny drywit. Szczególną zaletą są duże trzyszybowe okna , które zapewniają idealne doświetlenie pomieszczeń.Budynek A to 5 mieszkań w zabudowie szeregowej . Są to 4 mieszkania dwupoziomowe o pow. 85 m2 ( całkowita 140 m2) i 1 mieszkanie 3 poziomowe o pow 170 m2 ( całkowita 240 m2).Budynek B to budynek wielorodzinny obejmujący trzy kondygnacje nadziemne i podziemną . Dostępne są tu mieszkania trzypokojowe o powierzchni 52-60 m2.

Inwestycja Rożnowska Residence znajduje się na Gocławku, ul. Rożnowska 13 (7.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Rożnowska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Residence pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 117 metrów kwadratowych.

Deweloper ATRIO DEVELOPMENT sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Residence

W bliskiej odległości znajdują się - Centrum handlowe King Cross Praga Południe – 800 m -Centrum Szembeka 2 km -Park Lesnika 1,4 km -Pływalnia Szuwarek 1,2 km - najbliższe przedszkole 200 m , szkoła podstawowa 1 km, liceum ogólnokształcące 350 m

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rożnowska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Rożnowska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cukrownicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Residence znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 310 m, Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rożnowska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 560 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Residence w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2018

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie