Segmenty Kusocińskiego

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Janusza Kusocińskiego, oferowane bezpośrednio przez

ATIDOM

Ożarów Mazowiecki, ul. Janusza Kusocińskiego 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Segmenty KusocińskiegoSegmenty Kusocińskiego

6 zdjęć

Segmenty Kusocińskiego
Segmenty Kusocińskiego
Segmenty Kusocińskiego
Segmenty Kusocińskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe - własny piec CO z zasobnikiem

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Segmenty Kusocińskiego to inwestycja składająca się tylko z 3 segmentów wybudowanych na osiedlu Mickiewicza w Ożarowie Mazowieckim.

Nowoczesna i atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa, która zaspokoi potrzeby wymagających mieszkańców. Doskonale zlokalizowane, osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji PKP i wjazdu autostrady, co pozwala na szybkie i wygodne dojazdy do centrum Warszawy oraz innych miejscowości.

W okolicy osiedla Mickiewicza zlokalizowane są liczne placówki oświatowe, takie jak przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe i średnie, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla oraz w jego najbliższej okolicy znajdują się również urzędy, przychodnie, apteki oraz centra handlowe, co zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych usług codziennego użytku.

Inwestycja Segmenty Kusocińskiego cechuje się starannie zaprojektowaną architekturą, która łączy w sobie nowoczesność z klasycznym stylem. Wysokiej jakości materiały budowlane oraz estetyka wykonania sprawiają, że mieszkania są przestronne, funkcjonalne i komfortowe. Duże przeszklenia oraz zielone tereny zewnętrzne zapewniają mieszkańcom doskonałe warunki do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Inwestycja na osiedlu Mickiewicza w Ożarowie Mazowieckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkań o wysokim standardzie, w dogodnej lokalizacji z pełną infrastrukturą miejską w zasięgu ręki.

Inwestycja Segmenty Kusocińskiego znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Janusza Kusocińskiego 8 (4 km od Warszawy), została zrealizowana przez ATIDOM.

Inwestycja Segmenty Kusocińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Kusocińskiego nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATIDOM przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Segmenty Kusocińskiego?

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Kusocińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 308 metrów od inwestycji Segmenty Kusocińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Segmenty Kusocińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Kusocińskiego znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 1 FILIA w odległości 427 m, przedszkole w odległości 446 m, szkoła w odległości 485 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Segmenty Kusocińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 435 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 442 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 764 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty Kusocińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 296 m znajduje się Turski, w odległości 409 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 494 m znajduje się Sklep Rodzynek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Kusocińskiego w odległości 580 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 612 m znajduje się boisko / kort, w odległości 615 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 03.04.2023
Data aktualizacji: 09.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: