Przystań Letnica

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 6 500 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.0.4
60,28 m²
Parter
A.0.5
63,07 m²
Parter
A.0.1
92,45 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A.0.3
113,49 m²
Parter
A.0.6
158,79 m²
Parter
A.0.2
168,11 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle Przystań Letnica powstaje przy ulicy Letnickiej nieopodal Zatoki Gdańskiej, uroczej plaży i terenów zielonych. Dogodne położenie oraz korzystne połączenie z centrum sprawiają, że będzie to miejsce atrakcyjne dla wszystkich, którzy cenią sobie uroki nadmorskiej przestrzeni oraz swobodny dostęp do atrakcji, jakie oferuje życie w mieście.Nowa inwestycja ATAL to przestrzeń pełna pomysłowych rozwiązań. Do dyspozycji mieszkańców w pierwszym etapie zostaną oddane trzy budynki. W projekcie przewidziano w nich łącznie 141 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażach od 42,43 mkw. do 90,57 mkw. Architektura budynków nawiąże do klimatu pasa nadmorskiego, a jej uzupełnieniem będą klimatyczne tarasy na dachach, place zabaw, elementy małej architektury, nowoczesne energooszczędne oświetlenie oraz ogólnodostępne zielone zakątki. Wraz z budynkami powstaną garaże podziemne, a w nich komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Wygodny dojazd do osiedla zapewni przebudowana ulica Letnicka.Inwestycja Przystań Letnica realizowana będzie w szybko rozwijającej się części Gdańska, pomiędzy ul. Wyzwolenia i Drogą Zieloną na terenie objętym miejscowym planem rewitalizacji. Taka lokalizacja łączy w sobie wygodę szybkiego dojazdu do centrum miasta z bliskością licznych terenów rekreacyjnych. W niewielkiej odległości est tak Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera, jak i Stadion Energa, który jest miejscem wielu wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i widowiskowych. Co więcej, to właśnie tutaj powstanie kompleks rekreacyjno-sportowy z oceanarium, jaskinią 5D+, eksperymentatorium, parkiem rozrywki wodnej, a także pasażem handlowym i gastronomicznym, hotelem i galerią medyczną.Miejsce, w którym powstaje Przystań Letnica, wyróżnia rozbudowana infrastruktura drogowa, dzięki czemu dojazd samochodem do Śródmieścia, w okolice Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz centrum biznesowego w Oliwie zajmuje niecały kwadrans. Wybierając komunikację miejską, zyskujemy wygodny przejazd do Wrzeszcza w okolice Opery Bałtyckiej, Multikina oraz Galerii Bałtyckiej, dworca PKS oraz dworca głównego. Szybki przejazd do trasy S7 w kierunku Warszawy zapewnia Droga Zielona oraz Tunel pod Martwą Wisłą.Inwestycja ATAL przy ulicy Letnickiej zapewnia wygodne miejsce do zamieszkania osobom w różnym wieku. W odległości około kilometra znajdują się liczne małe osiedlowe sklepy, kilka supermarketów, przychodnia zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe (w tym Szkoła Międzynarodowa), a także Zespół Szkół Morskich, w którym kształci się uczniów w zawodach takich jak: nawigator morski, mechanik okrętowy, technik żeglugi śródlądowej. Przystań Letnica – zacumuj i mieszkaj!

Inwestycja Przystań Letnica znajduje się na Letnicy, ul. Letnicka (5.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Przystań Letnica jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 60 do 168 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (149 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 306 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (149 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 60 do 168 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 391 820 do 1 092 715 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przystań Letnica

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

W odległości 700 metrów od inwestycji Przystań Letnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Latarnia Morska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Morskich w odległości 450m, Przedszkole nr 23 - Bursztynek w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Apteka Pod Lipami, w odległości 800 m znajduje się Apteka Przy Falowcu, w odległości 900 m znajduje się Apteka Polska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się Stowarzyszenie Nowy Port Sztuki, w odległości 1150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Anny i Joachima, w odległości 1400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Antoniego Padewskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Studio Relaks Tania, w odległości 1000 m znajduje się Golf Viktoria - Wyposażenie golfisty i pól golfowych, w odległości 1350 m znajduje się Stadion Energa Gdańsk.

Data publikacji: 20.07.2018

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie