Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 7 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U2
130,63 m²
Parter
U3
128,84 m²
Parter
U4
128,34 m²
Parter
U5
150,61 m²
Parter
U6
129 m²
Parter
U7
111,69 m²
Parter
U8
113,96 m²
Parter
U9
112,61 m²
Parter
U10
88,05 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne* to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują dobrej alternatywy dla wynajmu mieszkań na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie lub korzystających z drogich warszawskich hoteli. Niewielkie mikroapartamenty inwestycyjne, jakie powstaną w ramach tego projektu, będą znakomitym rozwiązaniem dla studentów, przedsiębiorców i osób, które potrzebują małego lokum na co dzień. Każdy z oferowanych mikroapartamentów inwestycyjnych będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu.W dwóch budynkach zaprojektowano 157 mikroapartamentów inwestycyjnych o metrażach od 22,20 mkw. do 39,73 mkw. W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, będą mogły nabyć również komórki lokatorskie.Podane ceny lokali użytkowych są cenami netto.*Mikroapartament inwestycyjny stanowić będzie lokal o innym przeznaczeniu niż mieszkalny w budynku zakwaterowania turystycznego - hotelu, który to lokal będzie stanowić samodzielny lokal w rozumieniu ustawy o własności lokali.

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. św. Wincentego (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne pozostało na sprzedaż 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 88 do 151 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)

W inwestycji znajduje się 17 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 9 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 88 do 151 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 660 375 do 1 129 800 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rolanda 01.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Szpital Zacisze w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Delikatesy Amsterdam, w odległości 390 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się GoJump.

Data publikacji: 10.08.2017

Data aktualizacji: 26.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie