Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 7 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
129 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
129 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
151 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
137 m2
Parter
112 m2
Parter
114 m2
Parter
113 m2
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Opis Inwestycji

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne* to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują dobrej alternatywy dla wynajmu mieszkań na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie lub korzystających z drogich warszawskich hoteli. Niewielkie mikroapartamenty inwestycyjne, jakie powstaną w ramach tego projektu, będą znakomitym rozwiązaniem dla studentów, przedsiębiorców i osób, które potrzebują małego lokum na co dzień. Każdy z oferowanych mikroapartamentów inwestycyjnych będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu.W dwóch budynkach zaprojektowano 157 mikroapartamentów inwestycyjnych o metrażach od 22,20 mkw. do 39,73 mkw. W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, będą mogły nabyć również komórki lokatorskie.Podane ceny lokali użytkowych są cenami netto.*Mikroapartament inwestycyjny stanowić będzie lokal o innym przeznaczeniu niż mieszkalny w budynku zakwaterowania turystycznego - hotelu, który to lokal będzie stanowić samodzielny lokal w rozumieniu ustawy o własności lokali.

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. św. Wincentego (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach posiadających 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne pozostało na sprzedaż 7 lokali użytkowych o powierzchniach od 112 do 151 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)

W inwestycji znajduje się 17 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 112 do 151 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 837 300 do 1 129 800 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 300 metrów od inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rolanda.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „ALKA" w odległości 600m, Xlvi Liceum Ogólnokształcące Im. S. Czarnieckiego w odległości 600m, Przedszkole Nr 16 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Laguna Medical Sp. z o.o., w odległości 350 m znajduje się Międzynarodowe Centrum Chirurgii Ręki, w odległości 350 m znajduje się Deneka Jacek. Medycyna naturalna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się Kościół Św. Faustyny Kowalskiej, w odległości 700 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 1000 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Targówek. Biblioteka dla dzieci i młodzieży nr 52.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 700 m znajduje się Ośrodek Jeździecki PGR Bródno, w odległości 900 m znajduje się Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych "Muszelka".

Data publikacji: 10.08.2017

Data aktualizacji: 29.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie