Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. św. Wincentego, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. św. Wincentego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Targówek Mikroapartamenty InwestycyjneNowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

7 zdjęć

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne
Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne
Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne
Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne logo

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne* to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują dobrej alternatywy dla wynajmu mieszkań na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie lub korzystających z drogich warszawskich hoteli. Niewielkie mikroapartamenty inwestycyjne, jakie powstaną w ramach tego projektu, będą znakomitym rozwiązaniem dla studentów, przedsiębiorców i osób, które potrzebują małego lokum na co dzień. Każdy z oferowanych mikroapartamentów inwestycyjnych będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu.

W dwóch budynkach zaprojektowano 157 mikroapartamentów inwestycyjnych o metrażach od 22,20 mkw. do 39,73 mkw. W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, będą mogły nabyć również komórki lokatorskie.

Podane ceny lokali użytkowych są cenami netto.

*Mikroapartament inwestycyjny stanowić będzie lokal o innym przeznaczeniu niż mieszkalny w budynku zakwaterowania turystycznego - hotelu, który to lokal będzie stanowić samodzielny lokal w rozumieniu ustawy o własności lokali.

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. św. Wincentego (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 854 metrów od inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 398 w odległości 69 m, szkoła w odległości 91 m, Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego “Alka” w odległości 543 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Szpital Zacisze w odległości 344 m, Profi-Dental w odległości 523 m, Centrum Medyczne IPS Korzona w odległości 569 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 158 m znajduje się Żabka, w odległości 183 m znajduje się Viki, w odległości 196 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne w odległości 296 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 498 m znajduje się PGR Bródno jazdy konne, w odległości 554 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 10.08.2017
Data aktualizacji: 29.06.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: