Nowa Grochowska

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 6 900 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowa Grochowska dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A1.U1
119,45 m²
Parter
824 205 zł6 900 zł/m²
A2.U2
38,52 m²
Parter
288 900 zł7 500 zł/m²
B.U1
29,12 m²
Parter
200 928 zł6 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowa Grochowska to szeroko zakrojona inwestycja mieszkaniowa, która zostanie zlokalizowana nieopodal ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. Projektowana zabudowa stworzy bogatą ofertę mieszkaniową.Inwestycja Nowa Grochowska to nowa jakość na mapie Warszawy. W pierwszym etapie wzniesiony zostanie dziewięciokondygnacyjny budynek mieszkaniowy. Dzięki nowoczesnej i efektownie zaprojektowanej architekturze, Nowa Grochowska stanie się ozdobą i wizytówką tej części miasta.Nowa GrochowskaPierwszy etap inwestycji Nowa Grochowska obejmie budowę jednego budynku o ciekawej architekturze z zabudową kaskadową od czwartej do dziewiątej kondygnacji. Ta część dzielnicy wyróżni się estetycznym oraz minimalistycznym kształtem. W tym etapie powstanie 155 mieszkań o zróżnicowanych układach oraz metrażach od 37 do 130 mkw. Wszystkie lokale mieszkaniowe zaprojektowano z troską o ergonomiczną przestrzeń i łatwą aranżację. Duże przeszklenia oraz efektowne balkony nadadzą zabudowie nowoczesnego i eleganckiego charakteru, a stonowana kolorystyka elewacji i ciekawy układ bryły budynków sprawiają, że osiedle oraz otaczająca je zabudowa będą miały spójny charakter.Przestrzeń mieszkaniową powiększą przestronne balkony z pojemnymi schowkami, z których roztaczać się będzie widok na całą okolicę. W budynku zaprojektowano 4 lokale usługowe, 151 miejsc parkingowych w garażu oraz 13 miejsc postojowych zewnętrznych. W trosce o środowisko powstanie 21 miejsc postojowych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Otoczenie zabudowy i wszystkie części wspólne zyskają estetyczne i nowoczesne wykończenie. Zaprojektowane chodniki oraz minimalistyczne trawniki dodadzą osiedlu ponadczasowej elegancji.Nowa Grochowska Budynek BW drugim etapie powstanie VI kondygnacyjny budynek, spójny architektonicznie z pierwszym etapem inwestycji. Na przyszłych lokatorów będzie czekać 114 przestronnych mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34,07 do 95,80 mkw. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub taras o powierzchni nawet do 75 mkw. Na większości balkonów znajdą się funkcjonalne schowki. Dla zmotoryzowanych na terenie inwestycji zaprojektowano parking podziemny na 127 samochodów, w tym miejsca rodzinne oraz miejsca ECO umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych. W budynku zaprojektowano również 22 komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajdzie się natomiast 1 lokal usługowy o powierzchni 29,12 mkw.

Inwestycja Nowa Grochowska znajduje się na Gocławku, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowa Grochowska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 6 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Grochowska pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 29 do 119 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Budynek A posiada wyłącznie schowki na balkonach, budynek B posiada schowki na balkonach i komórki lokatorskie w garażu podziemnym.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Budynek A posiada, budynek B nie posiada.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 29 do 119 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 200 928 do 824 205 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 7 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Nowa Grochowska znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Nowa Grochowska

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Grochowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Nowa Grochowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowiecka 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Grochowska znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 410 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Grochowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się King Cross Praga, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Grochowska w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2019

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie