Chojny Park Domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Chojny Park Domy to prestiżowa inwestycja, która powstanie w pobliżu ulic Kurczaki i Rolniczej, tuż obok osiedla Chojny Park. Szeregowa zabudowa o nowoczesnej architekturze idealnie wkomponuje się w otoczenie. Usytuowanie inwestycji zapewni mieszkańcom prywatność oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych. Chojny Park Domy będzie jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych na terenie Łodzi. W ramach inwestycji powstaną 32 domy w zabudowie szeregowej o dwóch lub trzech kondygnacjach. Dla każdego z segmentów zaprojektowano garaż, ogrodzoną posesję oraz przestronny taras. Powierzchnie domów będą wynosiły od 159,08 do 183,52 mkw. Na każdej posesji zostanie wydzielona przestrzeń na prywatny ogródek do samodzielnej aranżacji o powierzchniach od 58,48 do 60,82 mkw. W ramach inwestycji powstaną również drogi osiedlowe, oświetlone chodniki oraz miejsca parkingowe. Nowoczesna architektura osiedla stworzy spójną całość z pobliskimi zabudowaniami. Płaskie dachy i stonowane elewacje wpiszą się w ogólny krajobraz tej części miasta, a zieleń otaczająca domy da mieszkańcom poczucie prywatności i komfortu. Budynki będą ogrzewane z sieci miejskiej oraz zostaną wyposażone w instalację gotowa do zamontowania kominka.

Inwestycja Chojny Park Domy znajduje się na Chojnach, ul. Rolnicza (5.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Chojny Park Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Chojny Park Domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chojny Park Domy

Usytuowanie inwestycji zapewni mieszkańcom szybki dojazd samochodem lub komunikacją miejską do centrum Łodzi. Na ulicę Piotrkowską można dojechać autem w 10 minut, droga do łódzkiej Manufaktury zajmuje około 20 minut. Przy ulicy Rzgowskiej znajduje się przystanek tramwajowy, z którego można dojechać w kierunku Śródmieścia, ulicy Telefonicznej i Zgierza. Przy ulicy Kurczaki mieści się przystanek autobusowy, z którego kursuje autobus w stronę Polesia. Wyjazd poza miasto zapewnią drogi krajowe numer 1 oraz 14. W sąsiedztwie inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych. Stawy Jana, miejski park przy ulicy Leczniczej oraz Park na Młynku z placem zabaw dla dzieci to najciekawsze z nich. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem znajdują się: Muzeum Fabryki, Muzeum animacji Se-ma-for i Muzeum Włókiennictwa Biała Fabryka. Wokół terenu inwestycji funkcjonują sklepy oraz punkty usługowe. Najbliżej znajduje się market Fresh, nieco dalej jest zlokalizowana apteka, Biedronka oraz Carrefour. W pobliżu mieszczą się także placówki edukacyjne i usługowe. Mieszkańcy osiedla będą mieli komfortowy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i bogatej oferty kulturalnej miasta.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chojny Park Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Chojny Park Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chojny Park Domy znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "ABC" w odległości 590 m.

Data publikacji: 12.05.2016

Data aktualizacji: 30.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie