Chojny Park Domy

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Chojny, ul. Rolnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Chojny Park Domy

4 zdjęcia

Chojny Park Domy
Chojny Park Domy
Chojny Park Domy
Chojny Park Domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Chojny Park Domy to prestiżowa inwestycja, która powstanie w pobliżu ulic Kurczaki i Rolniczej, tuż obok osiedla Chojny Park. Szeregowa zabudowa o nowoczesnej architekturze idealnie wkomponuje się w otoczenie. Usytuowanie inwestycji zapewni mieszkańcom prywatność oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych. Chojny Park Domy będzie jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych na terenie Łodzi. W ramach inwestycji powstaną 32 domy w zabudowie szeregowej o dwóch lub trzech kondygnacjach. Dla każdego z segmentów zaprojektowano garaż, ogrodzoną posesję oraz przestronny taras. Powierzchnie domów będą wynosiły od 159,08 do 183,52 mkw. Na każdej posesji zostanie wydzielona przestrzeń na prywatny ogródek do samodzielnej aranżacji o powierzchniach od 58,48 do 60,82 mkw. W ramach inwestycji powstaną również drogi osiedlowe, oświetlone chodniki oraz miejsca parkingowe. Nowoczesna architektura osiedla stworzy spójną całość z pobliskimi zabudowaniami. Płaskie dachy i stonowane elewacje wpiszą się w ogólny krajobraz tej części miasta, a zieleń otaczająca domy da mieszkańcom poczucie prywatności i komfortu. Budynki będą ogrzewane z sieci miejskiej oraz zostaną wyposażone w instalację gotowa do zamontowania kominka.

Inwestycja Chojny Park Domy znajduje się na Chojnach, ul. Rolnicza null (5.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Chojny Park Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Chojny Park Domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Usytuowanie inwestycji zapewni mieszkańcom szybki dojazd samochodem lub komunikacją miejską do centrum Łodzi. Na ulicę Piotrkowską można dojechać autem w 10 minut, droga do łódzkiej Manufaktury zajmuje około 20 minut. Przy ulicy Rzgowskiej znajduje się przystanek tramwajowy, z którego można dojechać w kierunku Śródmieścia, ulicy Telefonicznej i Zgierza. Przy ulicy Kurczaki mieści się przystanek autobusowy, z którego kursuje autobus w stronę Polesia. Wyjazd poza miasto zapewnią drogi krajowe numer 1 oraz 14. W sąsiedztwie inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych. Stawy Jana, miejski park przy ulicy Leczniczej oraz Park na Młynku z placem zabaw dla dzieci to najciekawsze z nich. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem znajdują się: Muzeum Fabryki, Muzeum animacji Se-ma-for i Muzeum Włókiennictwa Biała Fabryka. Wokół terenu inwestycji funkcjonują sklepy oraz punkty usługowe. Najbliżej znajduje się market Fresh, nieco dalej jest zlokalizowana apteka, Biedronka oraz Carrefour. W pobliżu mieszczą się także placówki edukacyjne i usługowe. Mieszkańcy osiedla będą mieli komfortowy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i bogatej oferty kulturalnej miasta.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chojny Park Domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chojny Park Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Chojny Park Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Chojny Park Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chojny Park Domy znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "ABC" w odległości 590 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chojny Park Domy w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 12.05.2016
Data aktualizacji: 30.07.2018

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chojnach

Oferty na Chojnach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: