Apartamenty Milczańska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Ceny od: 5 966 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU-1
71,42 m²
Parter
426 143 zł5 966 zł/m²
LU-3
76,5 m²
Parter
456 454 zł5 966 zł/m²
LU-5
60,7 m²
Parter
362 180 zł5 966 zł/m²

Opis Inwestycji

Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.W ramach pierwszego etapu zabudowy zostanie wzniesiony jeden budynek, oferujący 81 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od 33,19 do 108,85 mkw. Wśród nich znajdzie się kawalerka, a także lokale dwupokojowe i większe: o trzech i czterech pokojach. Każde z mieszkań zaprojektowano z troską o ergonomię i wygodną aranżację, a dostępną przestrzeń powiększą również komfortowe balkony oraz komórki lokatorskie. Na parterze budynku wydzielono przestrzeń na 9 lokali usługowych, w których powstaną obiekty handlowe i usługowe podnoszące komfort życia codziennego mieszkańców osiedla. W obrębie projektowanego budynku zaplanowano również łącznie 134 miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.

Inwestycja Apartamenty Milczańska znajduje się na Ratajach, ul. Milczańska (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Apartamenty Milczańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 61 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 5 966 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (102 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 352 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (102 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 61 do 77 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 362 180 do 456 454 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 966 zł/m².
Opis płatności:20% - 20% - 60%.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Milczańska

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Milczańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Milczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polanka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Ciuciubabka w odległości 100 m, Przedszkole nr 10 w odległości 430 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Milczańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Fawor, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska w odległości 350 m znajduje się Centrum rozrywki Gravitacja, w odległości 400 m znajduje się Basen osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2018

Data aktualizacji: 23.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie